Sayfa 41/813 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 6503 madde; 321 - 328 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. Selametle arkadaşlar, bu kağıt asla eskisi gibi olmayacak.
    Satan ilk 5 in hepsi AKgrup dur. Bu adam bilemez işte bunu. (siz öğrendinizmi AKgroup kimmiş- Yazıyorum ama bu bizim için daha kötü olacak zira maskelerini düşürüyoruz) Yazın ilk beşi bir yere.. İŞgrup almış. Yarısına yakınını da KY almış. Değişen birşey yok. Dahada verbilir. Ama tez zamanda toparlayabilir. Sadece aldığı malın 5k lot u kaldı elinde. Umarım kısa zamanda 36,6 nın üzerine atacaktır. Mantıken artması gerekir. 36 üzeri aylık kapanış önemlidir.
    teyyare ye bak uçuşa geçmiş
    Kağıdın Mayısa kadar şu anki sevşyenin %25 üzerinde potansiyeli vardır.
    Düşersede 30-28 diptir.
    Kağıdı orjinalinden dinleyin. Mardin ede saygısızlık yok, KY ye de saygıszlık yok, Allah ın yarattığı hiç bir mahlukata da saygısızlık yok.
    Hadi ICO yaz bakalım detsek direnç te KY de oğrensin ne kadar iyi bir analistsin.
    Yoksa 30-40,4 demekle olmaz.
    İşine bak abdurrahman çelebi
    Son düzenleme : GonulADAMI; 11-03-2017 saat: 00:51.

2. Paylaşımlar çok saçma bir noktaya gidiyor.

1) 2004 ten beri bu nikle üyeyim. 13 yıl yani. Yeni fotuma alışamadım. Dolayısıyla kim kimdir kim kimin yancısıdır demek şu aşamada zor. Eski forum olsaydı size kimin kim olduğunu söylerdim.
    Zira 13 yılda her türlüsünü gördük.
    2) Elimde iki adet kağıt var. Birisi Çimbeton diğeri Marsal. Çimbetonda hatırı sayılır malım ve 6 yıldır bekliyorum. Sat al riskine giremiyorum. Ama marsalda kısa aralıklarla girip çıkıyorum. Ama bu sefer otomatik olarak satmam gereken noktalarda hırsıma yenik düşerek satamamanın sinirini yaşıyorum. Forumun eski sayfalarındada yazmışımdır. Sadece çimbeton ve marsalla oynarak bile çok güzel para kazanılabiliyor.
    3) ICQ ya aşırı tepki veriyorsunuz. ICQ nün yazdıklarından dolayı kaybeden varmı bu vakte kadar? Hatta bunları uygulayanlar sat al ile iyi kazanabilirdi bile.

3. ICO nun yazdıklarını yazdık üstte, aç 1 ay oncesini oku. Adam düşecek derken kağıt iki kere 40 civarı gördü.
    GonulADAMI derki kağıt düşse bile (minumum nereye geleceğini yazdı) 5-6 hafta içinde yine toparlayacaktır.
    Her düşüşün bir çıkışı vardır. Böyle sığ kağıtlarda dalgalara ayak uydurmazsanız çok mal taşırsınız. Amacımız bir tüy koparmak. AMaç bekletmekmi kardeşim. Kağıt gelmiş bu seviyeye. Düşerse düşer. Mantıklısı ne ?
    Bu adam 1 lira kaznmışsa hiçbir şey bilmiyorum.Sadece saygısızlık. Sadece aşağılama. Sadece populizm. (Bunlar spekin adamı olmadığını düşünsem bile böyledir).
    Ne gerek var böyle davranışalrın?
    KY ye bir faydası varmı?
    Adap ve muhaşeret nerde?
    Neyse haddimi aşıyorum bende, ama çok kızdım.
    Son düzenleme : GonulADAMI; 11-03-2017 saat: 01:54.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
     Alıntı Originally Posted by GonulADAMI Yazıyı Oku
    ICO nun yazdıklarını yazdık üstte, aç 1 ay oncesini oku. Adam düşecek derken kağıt iki kere 40 civarı gördü.
    GonulADAMI derki kağıt düşse bile (minumum nereye geleceğini yazdı) 5-6 hafta içinde yine toparlayacaktır.
    Her düşüşün bir çıkışı vardır. Böyle sığ kağıtlarda dalgalara ayak uydurmazsanız çok mal taşırsınız. Amacımız bir tüy koparmak. AMaç bekletmekmi kardeşim. Kağıt gelmiş bu seviyeye. Düşerse düşer. Mantıklısı ne ?
    Bu adam 1 lira kaznmışsa hiçbir şey bilmiyorum.Sadece saygısızlık. Sadece aşağılama. Sadece populizm. (Bunlar spekin adamı olmadığını düşünsem bile böyledir).
    Ne gerek var böyle davranışalrın?
    KY ye bir faydası varmı?
    Adap ve muhaşeret nerde?
    Neyse haddimi aşıyorum bende, ama çok kızdım.
    Yıllar önceydi bu mrshl almıştım 8 tl civarında idi o zamanlar netten tanıştığım bi bayan 50 tl ye gidecek satma demişti dinlemedik o zaman ico gibi üç kuruş kazandık sattık ama dönüp te kimseye laf sokmadık bekleyenler çok güzel para kazandı sonra düştü ve hiç almadım dün itibariyle baktım aldım bunu da yazdım burda ico diye biri çıktı dalga geçti ya işte para kaybı koymuyor böyle ciğeri üç kuruş etmeyen insanlara cevap vermeye çalışmak zorunda kaldım bunları muhatap olmamak gerekiyor sizede teşekkür ederim çok iyi yanıt vermişsiniz ona

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

5. Hollanda'ya yaptırım ihtimali Marshall'ı ne derece etkiler?
    http://www.cnnturk.com/turkiye/mevlu...ampaign=buffer

SAMSUNG-SGH-I337 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. arkadaşlar marshall ı uzun zamandır takip eder teknik olarak uygun noktalardan alır satardım.. Benim bu tahtayı takip ettiğim analizim budur tabi bu kadar yalın değil, anlaşılması için ara dalgalarda ki oluşunmları çıkarttım..
    40 lira ya olan atağında almadım, saatlik grafikleri gözden geçirdim aynı zamanda gün sonu aracı kurum dağılımlarına bakarak bir pullback olayı yaşanabilir durumu güçlü durduğu için perşembe ve cuma günü kendimce yüklü bir alış gerekleştirdim..
    Bana göre bu tahtada bir devir artık bitmiştir...

7. bu da yakın cekim hali..
    Şu malı yıktı diyenler var ya bunlar nasıl bu borsada işlem yapıyor gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum.. Bilanço çok kötü gelecek onun haberini aldı malı sattılar diyen arkadaşım gönderdiğim grafiğe iyi bak adam düşeni kırdı onaya geliyor artık önü boş tekrar kanal içine girmezse.. Sizin malı yıktı yorumunuzun mantıklı olacağı tek nokta kanal içi 35.60 altına girerse olacaktır şu aşamada bence erken yorum yapıpta insanların vebalini almayın

8. dünkü aracı kurum dağılımı..
    tahtanın hakimi iş yatırım dün ne yapmış ? sadece top çevirmiş ve günü 3000 lot artıda kapatmış.. ak yatırım 90 bin lot mal çeviriyor 33000 lot ekside kapıyor ve ondan sonra gelen garan da 39 bin lot çeviriyor 6000 ekside kapıyor.. bunların eksılerının buyuk coğunluğunu kim alıyor ? Yapı kredi ziraat ve gedik... Bunlarda tahtada ıs ak ve garandan sonra gelen büyük oyuncular...
    Bilanço oyunlarıyla hep zarar gösteren şirket neden şimdi kar yazdı.. Borsada genel bir anlayış vardır , aynı sektörde iş yapan firmalardan hareket yapanlardan sonra hareketini yapmayan firmalara gözler çevrilir ( tabi batak vs değilse )...
    Lafın özü ortada bir PULLBACK var ve göstere göstere olmaz... Hakkımızda hayırlısı

Sayfa 41/813 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •