Sayfa 518/814 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon
Arama sonucu : 6507 madde; 4,137 - 4,144 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    %60 ı 98 yılında 70 milyon dolara satılan şirketin tamamı 116 milyon dolar eder.. aradan gecen 20 yılın bir hesabı olmayacak mı ?
    Verdiğiniz 20 yıl önceki fiyat bugünkü kurlarla 66,72 Lira ediyor. Aşağıdaki çanak da 65,80 civarlarını gösteriyor.
    Son düzenleme : asagir; 23-11-2019 saat: 10:39.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

2.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    yahu deniz 5 tl den 20 tl ye gitmiş sen 20 tl deki işlemi yazıyorsun.. tamam buda 60-70 olsun o zaman uyar eyvallah, daha haber yeni ve sıcak.. bak boynere 7 tl den ayrılma hakkı cagrı vs ne varsa ardına koymadı sonu 18 tl gördü ? bosh ev aletleri kactan cıktı ? olmip cıkacağım diyor 3 tlden hisse kac 7 ? ..sanki marshall 100 tl oldu bizde gelin alın diyoruz
    Ümit ve bana diğer yazanlaar pazartesi salı günü Allah ömür verirse kaybolmayin bir yere.haber şu an için 40 TL fiyatı gördüğü için bence olumsuz.simdilik bosh ile Boyner ile denizbankta kiyaslamayin Marshall durumunu.marshall izocam aş adlı borsa sirkeetinin yaptığı kurnazligi takip ediyor.izocam ile karsilastircaniz.ama izocam tam insafsız çıktı çünkü elinde 95 oran vaardi.marsallda bu oran olmadığı için 95 orana ulaşmaya çalışacak bunun için 40 TL dedi.yoksa 31 /32 TL den işi bitirirdi.nitekim izocam 12 yilin en dip fiyatından çakallık yapıp son 1 aylığı 20 TL ye denk gelince borsadan cikacam diye haber yolladı.oysaki 2006 yılında 1 hissesi 12 dolara koctan alınmış izocam.spk 20.12 ye onay verdi ve izocam kottan çıktı.sizin avantajınız henüz yüzde 95 e ulaşılamaması.
    Bahsettiğiniz bosh ile Boyner denizbanki marshalin yapacağı islemle henüz kiyaslayamazsiniz.cunku onlar 98 paya ulaşıp ortaklıktan çıkardılar.siz marsali izocamla karşılaştırin şu an Marsal 95 payla borsadan çıkmaya gidiyor izocamin yolundan gidiyor.spk sayesinde bu şekilde insanları mağdur ediyor.12 dolara 14 yıl önce koctan alınan izocam gaarip küçük yatırımcıdan 20 TL ye yani 3 dolara zorla gasp edildi.ustelik izocam 2 fabrikasını 5/6 fabrika yapmisken yazık

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
    Ümit ve bana diğer yazanlaar pazartesi salı günü Allah ömür verirse kaybolmayin bir yere.haber şu an için 40 TL fiyatı gördüğü için bence olumsuz.simdilik bosh ile Boyner ile denizbankta kiyaslamayin Marshall durumunu.marshall izocam aş adlı borsa sirkeetinin yaptığı kurnazligi takip ediyor.izocam ile karsilastircaniz.ama izocam tam insafsız çıktı çünkü elinde 95 oran vaardi.marsallda bu oran olmadığı için 95 orana ulaşmaya çalışacak bunun için 40 TL dedi.yoksa 31 /32 TL den işi bitirirdi.nitekim izocam 12 yilin en dip fiyatından çakallık yapıp son 1 aylığı 20 TL ye denk gelince borsadan cikacam diye haber yolladı.oysaki 2006 yılında 1 hissesi 12 dolara koctan alınmış izocam.spk 20.12 ye onay verdi ve izocam kottan çıktı.sizin avantajınız henüz yüzde 95 e ulaşılamaması.
    Bahsettiğiniz bosh ile Boyner denizbanki marshalin yapacağı islemle henüz kiyaslayamazsiniz.cunku onlar 98 paya ulaşıp ortaklıktan çıkardılar.siz marsali izocamla karşılaştırin şu an Marsal izocamin yolundan gidiyor.spk sayesinde bu şekilde insanları mağdur ediyor.12 dolara 14 yıl önce koctan alınan izocam gaarip küçük yatırımcıdan 20 TL ye yani 3 dolara zorla gasp edildi.ustelik izocam 2 fabrikasını 5/6 fabrika yapmisken yazık
    bende %95 e ulaşamadığı için yzdım bunu, kayboacak birsey yok, neden geriliyorsun ? elinde hisse varsa satarsın yoksa gelip burd-rada kendini kasmassın.. olmip senin gibi düşündü baskı kurdu yatırımcılara git sayfaları oku bakalım ? sonra ne yaptı piyasadan hisse aldı.. ee ne oldu hisse ac grafiği ? kimse 40 tl den mal vermezse ne yapacak marshall ? söyle bakalım ya piyasadan mal alacak , yada bezdiecek ama buda zaman kaybına sebep olacak belkide borsadaki fiyatı artacak geriye dönük çagrı fiyatı yükselmiş olacak ? göreseceğiz salı aksamı kısetse .. ben 60 a razıyım gerisi senin olsun
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    zaten bu iki güne olacak demiyoruz süreç basladı diyoruz çelik gibi siniri olan kazanır.. biri gelip ortadaki malı toplarsa güçlü bir spek.. o zaman senin bu yazdığın vebalide bonus olarak kullanırsın
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

5.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    bende %95 e ulaşamadığı için yzdım bunu, kayboacak birsey yok, neden geriliyorsun ? elinde hisse varsa satarsın yoksa gelip burd-rada kendini kasmassın.. olmip senin gibi düşündü baskı kurdu yatırımcılara git sayfaları oku bakalım ? sonra ne yaptı piyasadan hisse aldı.. ee ne oldu hisse ac grafiği ? kimse 40 tl den mal vermezse ne yapacak marshall ? söyle bakalım ya piyasadan mal alacak , yada bezdiecek ama buda zaman kaybına sebep olacak belkide borsadaki fiyatı artacak geriye dönük çagrı fiyatı yükselmiş olacak ? göreseceğiz salı aksamı kısetse .. ben 60 a razıyım gerisi senin olsun
    Dostum ben kasmadim sadece çok ucuk fiyatlara taşınırsa hisse küçük yatırımcıyı uyamak için tek yazı yazdım bazi kendini bilmezler dngesizce yazınca iş uzadı.bol kazançlar.

6.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    zaten bu iki güne olacak demiyoruz süreç basladı diyoruz çelik gibi siniri olan kazanır.. biri gelip ortadaki malı toplarsa güçlü bir spek.. o zaman senin bu yazdığın vebalide bonus olarak kullanırsın
    Ne vebali kardeşim biz izocamda yasadigimiz durumu anlattik.alan alır satan satar .kazan kişinin baana faydası olmaz zarar edenede benim faydam olmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
    Ne vebali kardeşim biz izocamda yasadigimiz durumu anlattik.alan alır satan satar .kazan kişinin baana faydası olmaz zarar edenede benim faydam olmaz
    evet sen olumsuzu yasadın % 10 luk kesim sana denk gelmiş kısmet..deniz-bshev-boyner-olmip.. bide izocam yerli oldugu için kılcık yapmış bence yabancıarın cıkısları daha karlı gibi

8.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    evet sen olumsuzu yasadın % 10 luk kesim sana denk gelmiş kısmet..deniz-bshev-boyner-olmip.. bide izocam yerli oldugu için kılcık yapmış bence yabancıarın cıkısları daha karlı gibi
    Hoca izocam Fransız Kuveyt ortaklığının sadece Saint goben sanırım 40 milyar euro yıllık geliri olan bir şirket marsalin sahibini incelemedim ama bunlarin eline su dokebikecegini sanmam bakmak lazım.fransizlar dünya devi kendi alaninda kuveytliler cabaasi.he he.sadece tek ortak 40 milyar Euro yıllık gelir ne demek aklın alirmi.turkuyeyi tek yıllık geliri kuracak 1 şirket ve tek ortak diğerini saymadım.izocam böle kisiilerde

Sayfa 518/814 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •