Sayfa 526/813 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon
Arama sonucu : 6503 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. Ya kötü döktü,ya da görüp göreceği bu dedi,kapanış sıkıntılı geldi bana,yarın inş tekrar yukarı yapar...

2.  Alıntı Originally Posted by sho Yazıyı Oku
    Zırıltı ,balıkadam, zor bu üçlüye dikkat edin diyorum başka da bir şey demiyorum.
    Sho yarın kaybolma bir yere 25 yil borsada boşa vakit harcamişin.senin gibilere müstahak insAllah 46 TL den hisse almişindir.sabah saat 10 civarlarında hisse 46 TL civarı imiş .sanırım 300/500 lotla 46 yaptılar tam takip etmedim.
    Ben uyarmisim muhakkak dinleyip fayda gören olmuştur.
    Ama seni dinleyene verdiler .vebal işte budur
    Yarın marsall eksi kapatırsa ne olacak birde hala utanmadan yazıyorsun.
    Diğer bu şekilde haber açıklayan sirketlere göre yarın eksi kapaması lazım
    Ytd deildir hayal ve tahminlerden ibarettir

3. Sm zırıltı kottan çıkma işlemi ne kadar sürüyor?

4.  Alıntı Originally Posted by Viop& Yazıyı Oku
    Sm zırıltı kottan çıkma işlemi ne kadar sürüyor?
    Sayın viop iki şekilde olasılık var.
    Yüzde 95 hisse oranıyla çıkarsa önce spkdan onay alınacak 10 gün desek . 40 TL gönüllü çağrı 20 gün .eğer 95 bulunursa 20 iş günü zorunlu çağrı diyelim.3 ayda falan cikar.bu ortakları çıkarmadan borsadan çıkma .

Ama çağrı sonrası 98 bulunursa yada zorunlu pay alımı sonrası 98 bulunursa en az 6/7 ayi bulur .
    95 pay ile borsadan çıkış için basvuruldu .
    95 pay oranı ile 98 pay oranı ile çıkışlar farkli oluyor
    98 pay ile sorgusuz sualsiz bütün ortaklar ortaklıktan atılıyor
    95 ile atamadan borsadan çıkıyor .
    Yanlız şuda var egerki bunlar 95 orana ulasirlarsa kesinlikle borsada işlem görmeden ciksada borsa dışında 98 i buluyorlar çünkü yatirimcimiz şirket ortaklığı deilde borsada işlem için yatırım yspiyor borsada işlem görmeyince gidip satıyorlar.
    Burada önemli olan marsall gönüllü çağrı sonrası 95 paya ulaşabilecek mi.belkide kimse vermiyecek mort olacaklar.ama 95 paya ulasirlarsa borsa dışında marsall da ortakları atarak yolune tek başına devam edeceği kesin .çünkü yatırımcı işlem görmeyen şirkette ortak kalmıyor
    Yani sistem SPK saolsun .95 payı bul borsadan çık borsa dışında kalan kucuk yatırımcı nasılsa mecburen verir diye rahat rahat çakal gibi pusuda bekle.

Ytd deildir tahmin ve goruslerimizdir

5. Tam adamına soruyorsun. Çok iyi anlar bu işlerden. Bunlar küçük yatırımcıyı çok severler , hep sizin iyiliğinizi düşünürler sağ olsunlar iyilik için birbirleriyle yarışırlar. Allah onlardan razı olsun pek çok küçük yatırımcıyı uçurumun kenarından almışlardır kendileri.

6.  Alıntı Originally Posted by sho Yazıyı Oku
    Tam adamına soruyorsun. Çok iyi anlar bu işlerden. Bunlar küçük yatırımcıyı çok severler , hep sizin iyiliğinizi düşünürler sağ olsunlar iyilik için birbirleriyle yarışırlar. Allah onlardan razı olsun pek çok küçük yatırımcıyı uçurumun kenarından almışlardır kendileri.
    Adam bilgi veriyor,senin başkaca bildiğin bişey varsa sen anlat,mesela %95'e ne kalmış,%95"i burada bulma ihtimali ne,boş boş konuşma!

7. Sn zırıltı teşekkür ederim,daha önce benzer deneyimlerin olduğu için soruyorum,bugünkü hareket seni hangi senaryoya yaklaştırıyo,kişisel görüşün nedir?Dökmeye mi çalışıyolar,yoksa görüp göreceği bu mu?

1 milyon 20 bin lot işlem olmuş en iyi alıcı sadece 14 bin lot ile iş en iyi satıcı 15 bin lot ile tacirler yani bugün top çevirmişler özetle

Sayfa 526/813 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •