Sayfa 541/814 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon
Arama sonucu : 6507 madde; 4,321 - 4,328 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

Herşey bi yana şirket bu borsadan çıkma olayını ortaya atarak hisse fiyatının da önüne set çekti bir manada , ekonomi tıkırında ülkenin önünde dev kentsel dönüşüm var yani hisse yükselir trende girmişti

Yanlış isem söyleyin arkadaşlar

3. Hiç kottan çıkıcak bir görüntü yok,sanki sıradan bir gün,haber gelmemiş gibi işlem yapıyor,bakalım filmin sonu nasıl bitecek

4.  Alıntı Originally Posted by Ebrar Yazıyı Oku
    Mübarek baştan söylesene,
    Yazdım ustam şikayet edip sildirdiler uyarı geldi.nasip .zaten yüzde 3 riske girmişsin onemli deil

5.  Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
    Yazdım ustam şikayet edip sildirenler uyarı geldi.nasip zaten yüzde 3 riske girmişsin onemli deil
    Tebrikler valla,milleti uyardın diye şeytan taşlar gibi taşladılar;biz bir riske girdik bakalım,beklesek olacakmış

6.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Herşey bi yana şirket bu borsadan çıkma olayını ortaya atarak hisse fiyatının da önüne set çekti bir manada , ekonomi tıkırında ülkenin önünde dev kentsel dönüşüm var yani hisse yükselir trende girmişti
    Evetalesef borsadan cikiyorum diyerek hisseye set çekti.40 TL dedi.

7.  Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
    Evetalesef borsadan cikiyorum diyerek hisseye set çekti.40 TL dedi.
    Adam %95 cepte gibi hareket ediyo,millet de mali veriyo,sorun yaşayacak gibi.görünmüyo;mal birinin elinde toplu olsaydı zorlardı,görüntü öyle değil gibi

8.  Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
    Ustam benim görüşüm bu hisseyi 40 TL ile 40.30 kuruş arası alırsın eğer niyetin varsa .

Şirket 95 bulamazsa ne olur önemli olan bence bu.vazgecerse ne olur yada inada biner fiyati yükseltir mi onu bilemeyiz.
    Ytd deildir görüş ve fikirlerimdir
     Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
    Sho yarın kaybolma bir yere 25 yil borsada boşa vakit harcamişin.senin gibilere müstahak insAllah 46 TL den hisse almişindir.sabah saat 10 civarlarında hisse 46 TL civarı imiş .sanırım 300/500 lotla 46 yaptılar tam takip etmedim.
    Ben uyarmisim muhakkak dinleyip fayda gören olmuştur.
    Ama seni dinleyene verdiler .vebal işte budur
    Yarın marsall eksi kapatırsa ne olacak birde hala utanmadan yazıyorsun.
    Diğer bu şekilde haber açıklayan sirketlere göre yarın eksi kapaması lazım
    Ytd deildir hayal ve tahminlerden ibarettir
     Alıntı Originally Posted by sho Yazıyı Oku
    Zırıltı ,balıkadam, zor bu üçlüye dikkat edin diyorum başka da bir şey demiyorum.
    Sho ya sorun arkadas ben dün evelki gün uyardım sizi.
    Artık kayıp riskiniz az buralardan girip beklerim diyen için .40 TL zaten kendi alıyor .hissede cagri bitene kadar 39.80 ile 40 civarında seyreder diye düşünüyorum.ytd deildir .

Sayfa 541/814 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •