Special Days Image
Sayfa 550/813 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon
Arama sonucu : 6502 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Yakındır sanırım...Garanti için aracılık sözleşmesi vs yapılacaktı bilemiyorum prosedurleri normalde maksimum 10 güne başvuru yapılıyor...
    Bugün 25 bin yatırım finans 23 bin de garanti almış sanırım patron alımlara başladı

2.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Bugün 25 bin yatırım finans 23 bin de garanti almış sanırım patron alımlara başladı
    Bu tahtada 48 mal hiç fena değil,küçükler dökülmüş görünüyor,inşallah her ikiside ağaya gitmiyodur;bi yönden de iyi %95 için dışarıdan anlaşamadığını gösterir,bence d*****n kuyruğu haftaya kopacak,riske girip taşımaya devam...

Alıntı Originally Posted by Viop& Yazıyı Oku
    Bu tahtada 48 mal hiç fena değil,küçükler dökülmüş görünüyor,inşallah her ikiside ağaya gitmiyodur;bi yönden de iyi %95 için dışarıdan anlaşamadığını gösterir,bence d*****n kuyruğu haftaya kopacak,riske girip taşımaya devam...
    Böyle davam ederse 10 günde 480 bin toplarlar işi bitirirler

4.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Hacı abi çağrı olacak tahtadan mal toplama deil.spk ya 40 TL den gönüllü alım basvurrusu yapılacak.spk onay verecek 20 işgünü çağrı olacak.tahtadan mal toplicak olsa kerizmi adam haberi yollamadan toplardi.

5. Patron 40 TL ye çağrıya mal almak istiyorsa hisse fiyatını 40 TL altına çekmelidir benim görüşüm.bunun altyapısı hazır olmalı.tahtadan hisse almayla hisse fiyatı çok artar .
    Gerçi ben son yıllarda hep sahtekar gaspçı patronlarin şeytani planlar yaptıklarına dayanarak bunu düşünüyorum.İnsAllah bu adamlar para dağıtmayı seven kişiler çıkar tam tersi olur.
    Asla ytd deildir .hisse alım satım tavsiyesi deildir.tahminlerden ibarettir.

Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
    Hacı abi çağrı olacak tahtadan mal toplama deil.spk ya 40 TL den gönüllü alım basvurrusu yapılacak.spk onay verecek 20 işgünü çağrı olacak.tahtadan mal toplicak olsa kerizmi adam haberi yollamadan toplardi.
    Bu ısrarcı alışlar kime ait o zaman Zırıltı hocam?

7.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Bu ısrarcı alışlar kime ait o zaman Zırıltı hocam?
    Normal yatırımcılara ait.bir zamanlar makina takim da aynı haberi yolladi hatırlayan varmı?
    Şirketlerin durumu aynı olmasada makina takımda gönüllü hisse alımı yapmak istediğini ve hisse oranımız yüzde 95 e ulaşması halinde borsadan çıkmak istediğini açıkladı.Ancak başaramadı
    Muhakkak hatırlayan olacaktır 5 yıl olmuştur .
    40 TL ye kimden hisse alacak.yada hisse zaten mevcutta çağrıya verceklerimi? Yada ne olacak yaşayıp gorecez
    Bizimkiler sadece tahmin.gonullu çağrı olayında fiyat arttirsada istediğine ulaşması zor deilmi sizce .
    Akıllı adam haber yollamadan önce piyasadan hisse toplardi.surda 5 ay önceden hisse toplamaya baslasaydi BIST 85 bin iken 40 TL ye kadar yüksek miktarda hisse toplardi.
    Hayırlısı olsun yaşayıp görecez Allah ömür verirse.İnsAllah yatırımcı karlı çıkar .

8. Makina Takım'ın paylarının Borsa kotundan çıkması amacıyla başvurabilmesinin ön koşulu olarak Makina Takım'daki oy haklarımızın yüzde 95'in üzerine çıkması amacıyla gönüllü pay alım teklifi yapılmasına, yapılacak gönüllü pay alım teklifinin Makina Takım'ın tarafımızca sahip olunan payların dışında kalan paylarının tamamı için gerçekleştirilmesine oy birliğiyle karar verildi. Ayrıca, bu gönüllü pay alım teklifi işlemi için gerekli olan finansmanın öz kaynaklarımız yoluyla temin edilmesine, 1 lira nominal değerli pay için pay alım teklif fiyatımızın Makina Takım'ın iş bu yönetim kurulu karar tarihi itibariyle son 180 işlem gününün borsa günlük ağırlıklı ortalama fiyatlarının aritmetik ortalamasının üzerinde olarak 1,05 lira olarak belirlenmesi de oy birliğiyle kararlaştırıldı."

Sayfa 550/813 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •