Sayfa 567/813 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon
Arama sonucu : 6503 madde; 4,529 - 4,536 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
    Haklısın kardeşim .ben acaba birkaç kişinin malını alabilirmiyim diye baktım ama bu tahtadakiler baya bilinçli .voleyi vurcaniz sanırım .hayırlı olsun bol şanlslar.bu tahtadan bize mal yok anlaşılan.
    Ytd deildir.tahmindir
    Zırıltı resmen mal toplamak için uğraşıyormuş kendi yazıları ortada, Şimdi herkes beni iyi anladı mı? Akıllı olun kanun ortada.

Zırıltı zaten sürekli karamsarlık yaratmanız bunun için, eğer elinizde mal olsaydı 40 lira ile ilgili vurgu yapmazdınız, niyetinizin mal toplamak olduğunu belirtmişsiniz. Milletin de yazılarınızı okuyarak malını kaptıracağını düşünmüyorum. 10.madde açık ister düz oku ister ters oku kanun net.

Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : eskidereli; 22-12-2019 saat: 14:57.

2. Vay sayın zırıltı foyan ortaya çıktı burdan sana mal gelmez

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

3.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Vay sayın zırıltı foyan ortaya çıktı burdan sana mal gelmez

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Zor senin aldığın hisseleri karla sattigina adım gibi eminim.ama sattıktan sonra biraz daha arttı sanırım oda şans artık.tecrubeli birisin sen bizim gibi deil

4.  Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
    Zor senin aldığın hisseleri karla sattigina adım gibi eminim.ama sattıktan sonra biraz daha arttı sanırım oda şans artık.tecrubeli birisin sen bizim gibi deil
    Aynen sattım üstad güzel de kar yakaladım ama daha güzel kar da yakalanırmış nasip....
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Neyi bekliyor

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Neyi bekliyor
    Borsa böyle değilimi bunaltana kadar süründürür, sen bıkar çıkarsın o da çıkar sabredin herşey bu kadar kolay değil süreçler uzundur

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. yükselişe ayak uydurma ama endeks gevşeyince hemen sukoyver... sabır henüz zora girmedi.. bekliyoruzzz
    Yazdıklarım Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir!
    İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkulur... (NECİP FAZIL) (Duhul Oct 2010)

Selamlar, Marshallcılar uyanın artık bugün dünya boyacılar günü)

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 567/813 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •