Sayfa 571/813 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon
Arama sonucu : 6501 madde; 4,561 - 4,568 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1.  Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Senaryo tek tek işliyor, ama dikkatinizi çekerim gönüllü çağrı 40 TL diyor ama hisse 50 tl denizbank ta 5 TL idi sonra patron alabildi mi 5 TL den bi araştırın bakalım kaça çıkmış sonrasından. %95 olabilmesi için ciddi alım yapması lazım, bu alımlar gelirse yani ciddi alıcılı hacim olursa hisse düşer mi çıkarma buyurun düşünün bakalım.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Denizbankta 99.9 hisse vardı tamamen yüzde yüz konular farklı .ihtiyacids yoktu kanunen açıklama tarihinden önceki 1 ay çağrı yapıldı.mevzuat gereği.alamadida ne oldu .
    Herşey mevzuatla alakalı kardeşim denizbankla bunun alakası yok.
    Bu izocamin yolunu izliyor ama şansınız var tabiki izocamda 95 vardı bu kişilerde yok.bunlarda 95 olsaydı milletin anasını aglitirlardi 30 TL den çıkarlardı.spk korumuyor işte çok adaletsizlik oluyor
    Denizbank ne alaka

Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Bulamazsa senaryo nasıl yön alır bilgin var mı? Bedelsiz mevzusunu incele sonrasındaki sürece bak. Niyeti olan firma ki yoksa kapta yayınlamazdı bedelsize girmez. Zaten Bedelsiz vermemek için öncesinde borsadan çıkma kararını alıp düğmeye bastılar.

Bedelsiz ne alaka konuyla ilgili

O ne alaka, bu ne alaka, saf mısın diyorsunuz o zaman cevap olarak şöyle diyorum ben SATMAYACAM ben olanları kendimce örneklere göre yorumluyorum YTD. Herşey gerçekleşsin ona göre yorumlarsınız.

4. AKZO NOBEL DECORATİVE COATİNGS TURKEY BV 8.825.448,06 TRY 88,25
    Diğer 1.174.551,94 TRY 11,75....
    Ana ortak AKZO'nun %88,25 payı var..%95'e ulaşması için mal toplaması lazım. Gönüllü çağrı fiyatı 40 TL...40 TL'den siz hisse verirmisiniz? Zorla 40TL'den elimizde ki senetleri nasıl alacaklar...???

5. Ben şahsen 1 LOT satmadım..

Toplayamaz ve bu sevdadan vazgeçer belki de ayırdığı 47 milyonu temettü yada bedelsiz olarak dağıtır küçük ortaklarına garibanları sevindirir )))

7. SPK, Marshall Boya'da gönüllü pay alım teklifinde bulunması amacıyla hazırlanan bilgi formunu onayladı
    17.01.2020, 06:26:48

Sermaye Piyasası Kurulu(SPK), Marshall Boya'da gönüllü pay alım
    teklifinde bulunması amacıyla hazırlanan bilgi formunu onayladı.
    SPK haftalık bülteninde yer alan kararda şöyle denildi:
    "Marshall Boya ve Vernik Sanayii A.Ş.(Şirket) sermayesinin dolaylı
    olarak %88,26’sına sahip olan Akzo Nobel Coatings International
    B.V.‘nin Şirket’in 1 TL nominal değerli payı için teklif fiyatı 40 TL
    olmak üzere nominal değeri 1.174.551,94 TL TL olan paylar için
    46.982.040 TL’lik toplam fon miktarını aşmamak üzere gönüllü pay alım
    teklifinde bulunması amacıyla hazırlanan bilgi formunun onaylanmasına
    ilişkin başvurunun olumlu karşılanmasına karar verilmiştir."

https://www.spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2020&no=6

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

8. Toplarsa ne olur üstadım. Eğer ihtimal varsa dalalım tam tekmil

Sayfa 571/813 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •