Sayfa 572/813 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon
Arama sonucu : 6501 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1.  Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Hikaye ve örnekleri ortada, denizbank 5 TLden toplayacaklardı hisse yirmilere çıktı neden? olay ortada. Peki 40 TL den toplayacak diye kap haberi geldi peki niye 50 leri gördü bunu biri açıklasın.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    eskidereli çok ah aldın biliyorsun demi

Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    eskidereli çok ah aldın biliyorsun demi
    40 lardan beri düşüncelerimi yazdım ve YTD dedim, insanları kışkırtma, ben kimseye alın kaçacak uçacak demedim olasılıkları ve dolar bazlı fiyatını yazdım, diyelimki benden dolayı aldılar, peki 40 TL den yazmaya başladım ve bana inanan alan varsa şu anki fiyata göre %20 üzerinde kar etti, diyelim 45 te iken yazımı okuyup aldılar o zaman %10 kar etti. Şu da var ki bu kağıt 53 TL yi de gördü hatırlatırım. Sorun nedir? Kağıda güvenmiyorlarsa kar alıp geçsinler. Dua etsinler. Beddua da patron yanlısı olanlara gelsin. Sözlerinize dikkat edin, sanki ortağın adamları gibi sözler sarf etmeyin. Ben SATMAYACAM diyorum. Yarın yazarsın benim için satma dedi ah aldı diye. Bla Bla Bla...

Ya arkadaşlar boşuna birbirinizi üzmeyin bu şartlarda bu çağrıya kimse katılmaz şirkette bu işten vazgeçer

Ah aldın derlerse patron yalakası derim kimse kusura bakmasın. Herkes çok akıllı ise 40 TLden söyledim alıp 53 TLden satsalardı %30 kar ederlerdi kim tuttu. Ben düşüncemi yazarım herkes gibi, ister inansınlar ister inanmasınlar.

Ben satmıyorum çok zorlamayın)

6. Ne... yalaka mı. Eskidereli misin mavimisin nesin. Her ne işen şunu bil
    1- heryerde 780 olacak dersen sana ah ederler
    2- 40 dan dedim diyorsun. Daha Dün bile 50 de millete 780 diyorsun. Sen herkesi kendin gibi safmı sanıyorsun
    3- ne hesap ne kitap biliyorsun. Söyle bakalım. Patronun 95% olmaması İçin KY nin toplam kaç lot malı olmalı?
    4- ben kağıda güvenmesem burada olmam. Sadece gaz verme diye yazdım.

P.S tarzın eskilerden birini hatırlattı

Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Ne... yalaka mı. Eskidereli misin mavimisin nesin. Her ne işen şunu bil
    1- heryerde 780 olacak dersen sana ah ederler
    2- 40 dan dedim diyorsun. Daha Dün bile 50 de millete 780 diyorsun. Sen herkesi kendin gibi safmı sanıyorsun
    3- ne hesap ne kitap biliyorsun. Söyle bakalım. Patronun 95% olmaması İçin KY nin toplam kaç lot malı olmalı?
    4- ben kağıda güvenmesem burada olmam. Sadece gaz verme diye yazdım.

P.S tarzın eskilerden birini hatırlattı
    Dolar bazlı fiyatına bak bakalım Hollandalı Firma kaçtan almış. Burda bu hiseyi karalamandaki mantık ne? Sen onu de bana boş beleş hisse niye karalanır. Amacın ne. Neyin peşindesin?

Senin amacın insanların kafasını buladırmak. Menfaati ne? Hiseyi ucuzamı almak. Bu yaptığına sadece çocuklar kanar. Ben aldırdıysam kazandırdım demektir. Ben milleti yanıltıyorsam burdan satıp kar alsınlar, bakalım kim ah alıyor!!!

Sayfa 572/813 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •