Sayfa 604/813 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon
Arama sonucu : 6501 madde; 4,825 - 4,832 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1.  Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    Bu yabancılaro kadar çakalki uzunyolların lotlarınıda adamların zor zamanlarından faydalanarak aldılar bence.Çünkü uzunyollar eminiş ambalajda iflasa düştüler ve paraya ihtiyaçları vardı.40 liradan koparmaya çalıştılar ama adamlar zor duruma rağmen 53 anlaştılar.O yüzden çağrının sonuna doğru gerçekten bulmak istiyorlarsa fiyatı daha inatçı olan ky için artırabilirler.Çünkü ky cı uzunyollar gibi iflas konumunda değil ve ısrarcı olabilir lotu vermemek için.Dünde dediğim gibi yüzde 95 i bulamazlarsa zaten bunlara daha fazlaya mal olur ilerde çünkü takasta daha az lot olacağından bunu kullanacak grup olabilir ilerde...
    53 le anlaştılar ama 1 lot u bile 100₺ den alsın. 100₺ üzerinden ödeme yapmak zorundadır bunuda unutmayalım.

2.  Alıntı Originally Posted by Coskun Yazıyı Oku
    53 le anlaştılar ama 1 lot u bile 100₺ den alsın. 100₺ üzerinden ödeme yapmak zorundadır bunuda unutmayalım.
    İlk defa böyle birşey duydum. Yani 65 görürse, artık KY nin malını 65 den mi alacak diyorsunuz. Yada 88 görürse 88 denmi alacak diyorsunuz.
    Nerde yazıyor bu.
    O zaman Geçen hafta neredeyse 60 ı gördü. Alalım 53 den 60 a verelim hep beraber. Hem biz aldığımız için belki bu arada 100 ü de geçer.

3.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    İlk defa böyle birşey duydum. Yani 65 görürse, artık KY nin malını 65 den mi alacak diyorsunuz. Yada 88 görürse 88 denmi alacak diyorsunuz.
    Nerde yazıyor bu.
    O zaman Geçen hafta neredeyse 60 ı gördü. Alalım 53 den 60 a verelim hep beraber. Hem biz aldığımız için belki bu arada 100 ü de geçer.
    Arkadaş net ifade edememiş syn mgm bence.Eğer çağrı yoluyla yada şirket borsadan daha yüksek fiyattan alırsa ayrılma hakkında o fiyat geçerli demek istemiş.Yoksa borsada normal işlemlerde kaçı görürse görsün tebliğ o fiyatı bağlamaz.Ama benim gönlüm inşallah yüzde 95 i bulamazlar.Yeni tebliğ çıkacak birde onda artık net bir şekilde görülüorki fiyat baskılama nafile olacak.O yüzden ellerini çabuk tutacaklardır fiyatı yükseltmelerinin bir nedenide bu bence.O yüzden eğerki mal gelmezse 5 marttan önce eskisinde olduğu gibi yine fiyat artırabilirler gibi geliyor bana yeni tebliğe takılmamak için.O yüzden bu hafta çağrıya mal gelip gelmediği önemli.Zaten bu haftada alamazlarsa demekki ya herkesi tatmin edici bir rakam belirleyecekler yada bulamayacaklr...

Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    Arkadaş net ifade edememiş syn mgm bence.Eğer çağrı yoluyla yada şirket borsadan daha yüksek fiyattan alırsa ayrılma hakkında o fiyat geçerli demek istemiş.Yoksa borsada normal işlemlerde kaçı görürse görsün tebliğ o fiyatı bağlamaz.Ama benim gönlüm inşallah yüzde 95 i bulamazlar.Yeni tebliğ çıkacak birde onda artık net bir şekilde görülüorki fiyat baskılama nafile olacak.O yüzden ellerini çabuk tutacaklardır fiyatı yükseltmelerinin bir nedenide bu bence.O yüzden eğerki mal gelmezse 5 marttan önce eskisinde olduğu gibi yine fiyat artırabilirler gibi geliyor bana yeni tebliğe takılmamak için.O yüzden bu hafta çağrıya mal gelip gelmediği önemli.Zaten bu haftada alamazlarsa demekki ya herkesi tatmin edici bir rakam belirleyecekler yada bulamayacaklr...
    Ya da vazgeçecekler

Bu piyasa şartlarında ve o kadar olumsuz haber varken bist hisselerinde tek alım garantisi olan #MRSHL da ilk hedef 80 ve sonraki 120, full bu hissedeyim (YTD)
    Alım garantisi 53 TL
    Güncel fiyatı 53.65 TL
    %1 riski almayan borsaya girmesin.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    çok teşekkürler sn tirendaz

7.  Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Bu piyasa şartlarında ve o kadar olumsuz haber varken bist hisselerinde tek alım garantisi olan #MRSHL da ilk hedef 80 ve sonraki 120, full bu hissedeyim (YTD)
    Alım garantisi 53 TL
    Güncel fiyatı 53.65 TL
    %1 riski almayan borsaya girmesin.

Aynen bence %10-20 bile alınır o yüzden ben 53 u duyunca 56 dan rahat rahat aldım 😂

Alıntı Originally Posted by alabao Yazıyı Oku
    Aynen bence %10-20 bile alınır o yüzden ben 53 u duyunca 56 dan rahat rahat aldım
    Bol kazanç inşallah

Sayfa 604/813 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •