Sayfa 652/813 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon
Arama sonucu : 6501 madde; 5,209 - 5,216 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1.  Alıntı Originally Posted by Cyclone. Yazıyı Oku
    trade edecem diye 53 ten akzoya mal verenler aslinda yardim ettiler... boyle belki 100 bin lot topladi
    daha alttan alırız belki diye yaptım kısmi bir mal ile

2. madde 22-5 e gore eger gonullu cagri bitiminden 3 ay icerisinde yeni bir alim veya teklif yapilirsa, onceden gonullu cagriya girip satanlara aradaki fark odenir diye anladim.dolasiyla 3ay icinde yeni bir alim veya cagri beklemiyorum.
    acaba yanlışmi anlamisim ?

3. (5) Hedef ortaklık paylarına yönelik olarak gönüllü pay alım teklifi yapılacağının kamuya duyurulduğu tarih ile fiili pay alım teklifi süresi sona erme tarihini takip eden üç ayın sonuna kadar, gönüllü pay alım teklifinde bulunan veya birlikte hareket ettiği kişiler tarafından pay alım teklifi fiyatından daha yüksek bir fiyattan hedef ortaklık paylarının satın alınması halinde; pay alım teklifi fiyatı, satın alınan paylar için ödenen en yüksek fiyattan aşağı olmayacak şekilde yeniden belirlenir. Söz konusu duruma aykırı olarak pay alımı yapılmasına devam edildiğinin ve yeni durumun fiyata yansıtılmadığının pay alım teklifi sürecinin tamamlanmasından sonraki bir yıl içerisinde ortaya çıkması halinde, 17 nci maddede belirtilen oran üzerinden hesaplanacak faiz tutarı eklenmiş yeni pay alım teklifi fiyatı ile yeni bir teklif yapılır ve daha önce pay alım teklifine katılarak paylarını satmış olan ortaklara ise aradaki fark ödenir.

Ağaya kafa tutulamayacağını bilmemiz lazımdı

5.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Ağaya kafa tutulamayacağını bilmemiz lazımdı
    53 den yana yana hisse alanlar burdan yüzüne bakmıyor. Ama Marshall aynı Marshall...

6. alan yok ve satmak isteyende cok asagidan vermek zorunda sali gunu bu seviyeleri bekliyordum endeks hizlandirdi .

7. keşke virmanlasaydık dedirtti.. kalsik marşall
    Yazdıklarım Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir!
    İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkulur... (NECİP FAZIL) (Duhul Oct 2010)

8. 63 den 43 e yapıştı.
    Ne marj ama.

Bu saatten sonra Satan kaybeder.,
    Alan kazanır.
    Topuc topu 32bin işlem hacmi.
    Sabr etmek lazım.
    Endeks e tepki gelir.

Sayfa 652/813 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız