Sayfa 669/813 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon
Arama sonucu : 6503 madde; 5,345 - 5,352 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Estağfurullah çok bey.

Ne zamandır dedik 49 önemli diye.

Gerekeni yaptık. Beyin bedava..

Somut koşulların nesnel analizini yapıp icra ettik sadece..

Akşam yeniden analiz ederiz.

Unutmayın katli vaciptir.
    Burası Muş ' tur yolu yokuştur diyorsunuz yani ...

2.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    gel yavrucuğum

söz verdiğim gibi %70 ini vereceğim
     Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    49 a yakın. biraz aldım geri demin
    59 dan da bekleniyorsunuz 🤣

3. kafa bırakmadıki. 46 kusur yazacağıma 49 yazmışım

Alıntı Originally Posted by 500mg Yazıyı Oku
    Mrshl 95 sınırına ulaşıp borsada çıkacak diyorlar. Bu konuda bilgisi olan var mı. Teşekkürler
    Bununla ilgili 2 kez garanti alım çağrısı yaptı ve bana göre başarısız oldu %92.8 de kaldı. Dolaşımda 700 bin lot var. Patron %95 e ulaşabilmesi için 200 bin lot ihtiyacı var. Şunu unutmayın %95 olunca kottan çıkmak için spk ya resmi başvuru yapacak ve onay bekleyecek. Onaylanırsa %98 e ulaşıp çıkma hakkı verilecek. Patron bu saatten sonra buraya kadar gelmiş bırakmaz bence. Ya tahtadan alacak yada 53 TL üzeri alım girecek ama bu millet ne 53 ten verdi ne 63 ten.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    atamaz trader cok millet 2-3 kademeye oynuyor
    Patron tahtadan alım girerse 63 hikaye olur bunu da yazın bir köşeye bence.

benim payıma 100 e veren ne olsun.. Vermiyorum ben 148 den aşşağı..
    Bu yazılarını ne çabuk unuttun. Ortalığı yine boş bulmuşsun. Ben dolar bazlı olmasıngerekn fiyat söylediğimde sen arkandan çok konuşacaklar demiştin. Ben hedef koymadım dolar bazlı kur yükselince olması gereken diye hesap yaptım. Sen resmen yazmışsın 148 den aşağı vermeyecem, o zaman sana güvenip alanlar da arkandan çok konuşmuştur. Bu arada ben 148 lere gelmez demiyorum. Ama senin gibi vermeyecem deyip sonraki yazılarda tutarsız yazmıyorum. Birazdan o yazını da alıntılayacam. Daha bir kaç ay önce bana söyleniyordun, kağıt almak için milletin aklını karıştırıyordun ne oldu bir anda. Adam kottan çıkmayı sormuş ona bile cevap yazmamışsının yazılarına bak istersen.

Son düzenleme : eskidereli; 10-04-2020 saat: 03:03.

Alıntı Originally Posted by svs58 Yazıyı Oku
    vazgeçsin sorun yok beyler o zaman hisseyi 400 e götürürler he nerden çıtkı bu rakam derseniz eski zirve usd rakamı. kan kokusunu aldı kurtlar rahat durmazlar daha ayrı çağrıdan vazgeçmesi işimize gelir son 1 aylık ortalama esas alınacak .
    Bak bu da burada kalsın. Mgm21 okuyabiliyor musun. Dolar bazlı diyor ama burda akzo Nobel hisseleri aldığı zaman 90 lardayken bir hesap var. 110 tlye çıktıktan sonraki kur ve şimdi ki kur çarpan ile aldığında bunun hayli üzerine çıkar. Burda dolar bazlı olması gereken deniliyor olacak demiyor altını çiziyorum. Ben yazdığımda söyleniyordun hey yavru hey.

Ben de çıkacağını duydum ama bilgim yok.
    Duydun mu, kap haberi var 2 kez alım garantisi var, Ky bu hikayeden dolayı burda, senin gibiler serbest satıyor trade ediyor kağıdın önüne geçmeye çalışıyor tavanı bozuyor ama nafile sizin yüzünüzden bekleme süremiz uzuyor sadece.

Sayfa 669/813 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •