Sayfa 673/813 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon
Arama sonucu : 6503 madde; 5,377 - 5,384 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. Peki o zaman ben 148 e çıkacak dedim diye, kadar hiç alıp satmayayım bir sene.

Başkalarıda alıp satmasın. Öyleee bakalım tahtaya.

Hiç destek, direnç bakmayalım.

49 dan verdim sonra aldım, sonra gene verdim aldım. bunlar iki günde bitmeden oldu.

(Normalde aldığım sattığımı yazmamam lazım. Hakikaten ne gerek var).

Ama burada öyle adamlar varki, Mesela yazmış..

ne bileceğiz aldığını sattığını, hadi bize ekstre gönder. Kaç lotun var.

Kaç yaşındalar bilmiyorum ama sorulmayacak şeyler soruyor.

Sonrada bu kıvama geliyor iş.

Neyse tahta size kalsın.

Bugünlük..

Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Peki o zaman ben 148 e çıkacak dedim diye, kadar hiç alıp satmayayım bir sene.

Başkalarıda alıp satmasın. Öyleee bakalım tahtaya.

Hiç destek, direnç bakmayalım.

49 dan verdim sonra aldım, sonra gene verdim aldım. bunlar iki günde bitmeden oldu.

(Normalde aldığım sattığımı yazmamam lazım. Hakikaten ne gerek var).

Ama burada öyle adamlar varki, Mesela yazmış..

ne bileceğiz aldığını sattığını, hadi bize ekstre gönder. Kaç lotun var.

Kaç yaşındalar bilmiyorum ama sorulmayacak şeyler soruyor.

Sonrada bu kıvama geliyor iş.

Neyse tahta size kalsın.

Bugünlük..
    Tamam canım kardeşim sat istediğin yerden sat kimse karışamaz ama herkesin belli hedefi var sattığını yazarsan panikletip zarara sokarsın insanlara kaç lot demiyorsun ve insan çok sanıyor yazdıklarından dolayı, beni zamanında ky düşmanı olarak göstermeseydin bugün bu eleştiriyi yapmazdım.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Uyanığın birisi watsup grubu kurmuş, oradan millete gaz veriyor.

Millet de demiyorki kağıt 29 a düştü diye.

Bir gizemler bi gizemler. Bilmeyende bu tipler için. bir halt biliyor diyecek hakkaten
    Grubu açan benim, açtığımda marshall 43 TL idi, panikletip satmasınlar zararları olmasın diye beklettim, ve sonrasında ciddi alımlarla kademeleri doldura doldura 49 lara kadar getirdik. Peki sorarım o gün satsaydı ky ne olacaktı, yazık değilmiydi. Evet 29 gördü ama şu anda 46, o zaman durdurmamız bile lot başına şu anki güncel fiyata göre 3 TL yi kurtardık anlamına gelir, şimdi benim hesabımı anladın mı. Ky'nin 1 TL si bile bizim için kıymetli.

4. Bu süreçte çok kaybettik. Başka kağıtlar uçuyor biz ise yerimizde sayıyoruz.

Alıntı Originally Posted by hoca65 Yazıyı Oku
    Bu süreçte çok kaybettik. Başka kağıtlar uçuyor biz ise yerimizde sayıyoruz.
    İşte bu tür yorumlardan arınmak lazım. Birde olumlu bakmak lazım.

Ekgyo 1.77 gördü, 1.70 stop koydum, 1.22 şu an.

Tskb 1.41 gördü, 1.35 iken kar aldım çıktım, 0.97 şuan

Bunlardan çıkarak marshall aldım ve ortalama düşürdüm. Ben iki tavan ile marshaldan kar edebilirim. Ama diğer kağıtlardan 2 tavan değil 4 tavan lazımdı. Gidenler var ama geldikleri yere iyi bak. Bu kağıt 29 dan toparlandı 46 lara geldi. Diğer bazı kağıtlarda ciddi zararlar var. Kimse en tavanı ya da en tabanı bilemez. Rahat ol, sabırla bekleyip görecez.

6.  Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    İşte bu tür yorumlardan arınmak lazım. Birde olumlu bakmak lazım.

Ekgyo 1.77 gördü, 1.70 stop koydum, 1.22 şu an.

Tskb 1.41 gördü, 1.35 iken kar aldım çıktım, 0.97 şuan

Bunlardan çıkarak marshall aldım ve ortalama düşürdüm. Ben iki tavan ile marshaldan kar edebilirim. Ama diğer kağıtlardan 2 tavan değil 4 tavan lazımdı. Gidenler var ama geldikleri yere iyi bak. Bu kağıt 29 dan toparlandı 46 lara geldi. Diğer bazı kağıtlarda ciddi zararlar var. Kimse en tavanı ya da en tabanı bilemez. Rahat ol, sabırla bekleyip görecez.

Zaten bekliyorum gerekirse 1 yıl beklerim zamanında bu kağıtla 100 leri gördüm.28.60 dan satmadık. 63 den satmadık ben sadece filmin sonunu merak ediyorum. Tabiki parada kazanmak isterim. Kesinlikle ytd

Alıntı Originally Posted by hoca65 Yazıyı Oku
    Zaten bekliyorum gerekirse 1 yıl beklerim zamanında bu kağıtla 100 leri gördüm.28.60 dan satmadık. 63 den satmadık ben sadece filmin sonunu merak ediyorum. Tabiki parada kazanmak isterim. Kesinlikle ytd
    İnşallah hep birlikte kazançla ayrılırız.

8.  Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Grubu açan benim, açtığımda marshall 43 TL idi, panikletip satmasınlar zararları olmasın diye beklettim, ve sonrasında ciddi alımlarla kademeleri doldura doldura 49 lara kadar getirdik. Peki sorarım o gün satsaydı ky ne olacaktı, yazık değilmiydi. Evet 29 gördü ama şu anda 46, o zaman durdurmamız bile lot başına şu anki güncel fiyata göre 3 TL yi kurtardık anlamına gelir, şimdi benim hesabımı anladın mı. Ky'nin 1 TL si bile bizim için kıymetli.

Hahaha demek o uyanık sendin. İyi güldüm. Sağolasın. Demek insanlar seni bekledi satmadı. Sonrada ciddi alımlar yaptınız. E sen ne desen o oluyor. Biat edeyim bende sana.

Sayfa 673/813 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •