Sayfa 674/813 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon
Arama sonucu : 6503 madde; 5,385 - 5,392 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Hahaha demek o uyanık sendin. İyi güldüm. Sağolasın. Demek insanlar seni bekledi satmadı. Sonrada ciddi alımlar yaptınız. E sen ne desen o oluyor. Biat edeyim bende sana.
    Adamlar 63 ten 43 e gelince panik yaptılar, ve biz o anda bilgilendirdik 29 da satsalardı göbek mi atacaktın? senin gibiler 100 lotla konuşur benim gibiler ky nin 1 lotu bile zarara gitmesin diye lotunu satmaz. Aramızdaki fark burda. Ky zarar etmesin diye satmadım 63 te de satmadım 53 te de satmadım. Uyanık diye laf atıyorsun, sonra kalkıp üslubumuza dil uzatıyorsun, sen kendi üslubuna dikkat et itham etme. Sen 145 e kadar satmayacam deyip, sonra şuradan satacam %70 sattım deyip insanları panikletiyorsun. Hemi de 100 lot un aşağısında lot olduğunu sonra söylüyorsun. Bu kadar lotun varsa burada kimseyi etkileme al sat yap kendine işine bak. Ama unutma ky yi sen panikletiyorsun sabırla kar almalarına engel oluyorsun. Ayrıca her seferinde "kimin çok yazısı var?" "ben bu kadar sene ile bu hissedeyim" diyorsun ama malesef çok yazmakla, uzun süre hissede olmakla, herşey bilinmiyor mesela kottan çıkma ile ilgili bir soruya bile duyduydum diyorsun, kardeşim kapı gibi kap haberleri oldu, okudun! ama he var diyemedin çünkü işine gelmiyordu, sana satacak adam lazım ki alabilesin hey yavru hey. Ama ben burda cevabımı ilerde verecem merak etme, herkes o zaman tartacak ve görecek sabırla bekliyorum.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : eskidereli; 12-04-2020 saat: 20:28.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    49 çok önemli diyen boya bükücüler inşallah satıp malı sıfırlamıştır
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

3. Değerli arkadaşlar infodaki arkadaş 20 bin lota kadar topladı. Sonra satıma geçti şuan için karşılayan iş bankası gibi görünüyor. Kesinlikle ytd .

4.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    kalanlara selam olsun,

çoğunu verdik
    Son 20 günde YAZDIKLARIMIZ ORTADA. İnkarmı ediyorsunuz. Ne dediysek cm cm yaptık. Allah a bin şükür.

Yapıştınız kaldınız. Sşzden kurtulmak için birde bunları derlemekle uğraştık.

İsterseniz daha öncekileride okuyun.

Eğer beni dinlemiş olsaydınız eskidereli bu kadar başımızı ağrıtmazdınız.

Selametle

5.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    49 çok önemli diyen boya bükücüler inşallah satıp malı sıfırlamıştır
    boya bükücü değilim ama

6. Info elindeki 4000 nide satınca ortalama 20 bin kazanmış olacak. Hayırlı olsun. Beklemeye devam ediyorum. Kesinlikle ytd.

7. Şuan itibariyle iş bankası 16.700 lot artıda. İnfo -2700 şimdide cuma aldıkları ni sattı herhalde. Kesinlikle ytd

8. Infodaki arkadaş cuma ve bugünkü aldığı lotları 23 bin lot civarına ulaştı bir ara. 20 bin üzeri bir karla sattı gibi gözüküyor. İş bankasindaki arkadaş ta +17.533 lotla günü kapattı. Halkbank ve ziraat + 2652 ile kapattı. Yarın ola hayır ola. Kesinlikle ytd.

Sayfa 674/813 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •