Sayfa 681/814 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon
Arama sonucu : 6509 madde; 5,441 - 5,448 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Marshall'ı arayıp yatırım yetkilisi Hasan Bey ile görüşebilirsiniz. Kendi beyanları olup 3 yatırımı olduğunu söylediler ve daha ilkini yeni açıkladı ama bildirim olarak, yani daha kap haberi gelmedi. Sermayesi 10 milyon olup ilk yatırımı 38.7 milyon lira

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu yatırımlar neymiş acaba ne yatırımı

Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    önümüzdeki günler ve haftalar heyacanlı geçecek.
    İnşallah, hem fikirim. Hayırlısı bakalım.

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Bu yatırımlar neymiş acaba ne yatırımı
     Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Yatırım teşvik belgesi alanlar arasında bugün bildirimi düştü haberlere. Hayırlısı bakalım.

İlkini paylaşmıştım. Boya imalatı üzerinedeydi. Kalan ikisinin açıklanmasını bekliyorum. Öğrenmek için mail attım şirketin yatırım yetklisine. Cevap gelirse paylaşırım.

Vay çakallar hem yatırım yapıp işleri büyütecekler hemde borsadan çıkacaklar

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Zaten planları buydu. Düşünsenize sermaye 10 milyon, yeni açıklanan yatırımı 38.7 milyon. Kendilerinin dediği gibi daha 2 yatırımı var açıklanacak. Şirketin karını dağıtmak istemez. Daha yeni Avrupa'daki hisselerini de buradaki gibi toplamak istedi ve öncelik verdi. Ocak ayında 90 euro olan hisseleri nisanda 60 eurolardan topladı. Gerisini siz düşünün. Bunları yazdıkça iyice bağlanıyorum)

7.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Çok kardeş 1 TL lik hiseler
    15 TL 20 TL oldu.
    Herkes parayı götürdü
    Sende burda çile bülbülüm
    Çile
    Herşey kısmet
    Sağlık olsun
    Bu şerefli hise ye yazıklar olsun diyorum
    Yazıklar olsun Adam değilmiş
    Bunlar böyle bir sürü Hise
    Yapilacak biŕsey yok gerçekten
    Insan yüzülüyor .
    Diyecek laf bulamıyorum
    Bol şans
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Halkısın terzi joe telef olduk ahırda ki sarıkız gibi(

Sayfa 681/814 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •