Sayfa 682/813 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon
Arama sonucu : 6501 madde; 5,449 - 5,456 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Halkısın terzi joe telef olduk ahırda ki sarıkız gibi(
    Kısmet çok yapılacak birşey yok
    Bizim borsa şans işi
    Şans ölmüş hiseler gitti .
    Bakkal dükanı kadar hiseler
    Tavan tavan gidiyor
    Korana virüs için evinizi boyayın
    Deseler.di boya uçardı
    Boya virüse iyi gelir demek
    Lazım
    Boyacilarda virüsün bir yerinde
    Tutması lazım
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    eğer tavan kaparsa cuma ya samsun a çıkarma yapar.
    Yazılarınızdan uzun zamandır mahrum kaldık. Umut yok mu hiç. 19 Mayıs da yaklaştı ama...

3.  Alıntı Originally Posted by erka64 Yazıyı Oku
    Yazılarınızdan uzun zamandır mahrum kaldık. Umut yok mu hiç. 19 Mayıs da yaklaştı ama...
    Sn erka64 beklentimde değişen birşey yok. Kabaca şöyle..
    48 civarı desteği önemli bugün altına sarkmış ancak kapanışta ne olmuşsa üstüne ıkmış doğrusu anlamadım.
    47,5-47 altı kapanışlarda 45,5 ve 42 destekleri var. Kırarsa 35-36 kuvvetli bir diğer destek.
    Yukarıda 53,5 ve 55,5 önemli.... 55 geçer mi, burayı eğer yaparsa iki tavanda geçer kırar.

Cmbtn un bile 4 tavan yaptığı ortamda neden yapmasın ki.. eğer geçerse hızlanır ve o zaman 58,5-63-84-110-148 diğer dirençlerdir.

Şimdi asıl güzel beklentim şudur. Daha önce Nisan ayında ikinci yarı gidebileceği yönündeydi. Ancak bu beklentim 2-3 belkide 4 hafta gecikmiş görünüyor. Eğer 42 üzeri kalmaya başarırsa 2020 çok iyi gelecek kendilerine. Uzun bir trendi başlayacak

Tabi dünya borsalar ve TR de krizin derinleşmesi vs risk

Not: Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece destek ve dirençleri ve olası senaryoları belirttim.

4.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Sn erka64 beklentimde değişen birşey yok. Kabaca şöyle..
    48 civarı desteği önemli bugün altına sarkmış ancak kapanışta ne olmuşsa üstüne ıkmış doğrusu anlamadım.
    47,5-47 altı kapanışlarda 45,5 ve 42 destekleri var. Kırarsa 35-36 kuvvetli bir diğer destek.
    Yukarıda 53,5 ve 55,5 önemli.... 55 geçer mi, burayı eğer yaparsa iki tavanda geçer kırar.

Cmbtn un bile 4 tavan yaptığı ortamda neden yapmasın ki.. eğer geçerse hızlanır ve o zaman 58,5-63-84-110-148 diğer dirençlerdir.

Şimdi asıl güzel beklentim şudur. Daha önce Nisan ayında ikinci yarı gidebileceği yönündeydi. Ancak bu beklentim 2-3 belkide 4 hafta gecikmiş görünüyor. Eğer 42 üzeri kalmaya başarırsa 2020 çok iyi gelecek kendilerine. Uzun bir trendi başlayacak

Tabi dünya borsalar ve TR de krizin derinleşmesi vs risk

Not: Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece destek ve dirençleri ve olası senaryoları belirttim.
    Teşekkürler Sayın MGM21, Inşallah üç haneli rakamları tez zamanda görürüz...

Arkadaşlar temettü verecek mi bu sene?

6.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Arkadaşlar temettü verecek mi bu sene?
    Sayın Cok, 2019 yılı karının dağıtilmayarak olağanüstü yedeklere eklenmesinin, Genel Kurulun onayına sunulacağını geçen ay Kap haberinde bildirmiş.

Verse şaşardık zaten

8. B.kunu çıkardılar adamlar. Borsanın en ş.ref.iz hissesi.

Ben kendimden bile şüphelenir oldum. Her kimin elinde bir lot varsa bu akşam bile gidip gusul abdesti alsın.

Metrolar bile Netler bile bir halt oldular. Bu o...çocukları hisseyi kendilerine benzettiler.

Bu adam istese elini öpene 150 den verir ama niyet o değil.

Haftaya bir atraksiyon yapar belki. Destekler belli.

Sayfa 682/813 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •