Sayfa 692/814 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon
Arama sonucu : 6509 madde; 5,529 - 5,536 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

Selamlar cümleten,

Yatırım candır gerisi heyecandır. Şirketin 38.7 milyonluk yatırımı için 2.ayda teşfik belgesi aldı ve bunu 4. Ay sonunda bildirdi, lakin kap haberi yapmadı resmi gazetede yayınlamasına rağmen. Geçen sene kendileri ile görüşmemde üretim bazlı 3 yatırımdan bahsettiler ama detaylı bilgi vermediler. İlk yatırımın gecikmesi den dolayı sürekli mail attık. Geçen hafta başı gönderdiğimiz son yazıda kap haberini yapmadıkları için spk ya başvuracağımızı bildirdik. Kap haberinden 1 gün önce aradılar, biz şeffafız spk'ya gerek yok diye. Akabinde kapa bildirim geldi.

Yatırım diye geçiştirmemek lazım. Çünkü dile kolay sermayesinin 4 katı kadar. Bu haberin varlığı bile alım seyrini şiddetlendirirdi ki gerçekleşti.

2018-2020 arasındaki kap haberleri ile ilgili kendilerine detaylı mail gönderildi ve şirket yönetimin Akzo Nobele imtiyaz tanıdığı, gerek yatırımlarını gerekse ciroya olumlu katkısı olacak yeni ürün gamını kamu oyu ile paylaşmadığı bildirildi.

Ayrıca 10 sene önce yaptıkları ve yapacakları bağışlarla ilgili kamu oyu aydınlatılması gerektiği bildirildi. Vakıfa giden bağış var ama ısrarla yok diyorlar.

Mesela yurtdışına götüreceği ile ilgili önceki kap haberi şaşırtma kap haberdi. Zaten bizim yaklaşık 39 milyonluk yatırımdan haberimiz olduğundan yurt içinde devam edeceklerini bildiğimizden sürekli gerek sosyal medyadan gerekse mail ve telefon yolu ile baskımız vardı. Zaten geçen bloombergteki haberde Türkiye içinde yatırıma devam edecekleri dile getirdi. Tüm bunların aynı zaman dilimine gelmesi ile hareket başladı.

Tekrar söylüyorum daha aktif 2 yatırım daha var. Baskımız açıklanması yönünde.

Yazdığım tüm detaylar bilgilendirme maksatlı olup, yatırım tafsiyesi niteliğinde değildir.

Saygılarımla.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. tavanda bekleyen 49 bin lot

Alıntı Originally Posted by Cyclone. Yazıyı Oku
    tavanda bekleyen 49 bin lot
    Daha da iyi olacak temennisi ile

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Satan yok alıcı çok

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,382
    10 yıl dan daha fazla oldu 6 lı fiyatlardan 40 lara gittiğini hatırlıyorum o zaman da almış ama erken ayrılmıştım bu sefer az bi lot ile yola devam
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. Arkadaslar tavanda bekleyen lot sayisi kac paylasirmisiniz..son durumu..

40859 bekleyen

Ne diyorsak o marsall terbiyecisi mgm21 beycim

Sayfa 692/814 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •