Sayfa 709/813 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759809 ... SonSon
Arama sonucu : 6501 madde; 5,665 - 5,672 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. bekle bizi kent gıdaa geliyok

2. 3 aylık kar 13 değil 9 imiş konslde

3.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Ne diyorsak o
    kaç tavan geçti üst üste. Elhamdurullah.

KY sayısı azaldı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
    çok teşekür ederim bilgilendirme için
     Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Selam, son durum resimdeki gibi.

Akzo Nobel tüm dünyada hisselerini topluyor, bunun için yaklaşık Nisan ayına kadar ilk çeyrekte 500 milyon euro harcadı. Bu bilgi atmasyon değil, kendi yatırım sayfasına bakın okuyun görün, ben resmini de tekrar aşağıda paylaştım. Global cirosu 52 Milyar dolar olan bir firmadan bahsediyoruz.

Ben teknik bilmem. Grafik geçmişi yansıtır. Ben gelecek hamlelerinin gidişatına bakarım ki şu anda hisselerini toplayıp kottan çıkmak istiyor temel budur. Yanında yatırımlarına bakarım. Bu denklem ile bilançoda satış giderleri ve üretim giderleri olduğundan resim çok net gösterilmedi. Zarar açıkladığı dönemlerde yönetim yetkilisi ile görüşüldü geçen sene. 3 yatırım var denildi, ileriki bilançolarda makina üretim gibi giderler azalacak dedi, gibi bir sürü konu konuşuldu. Bunlara baktığımdan dolayı 50 TL den 30 tlye düştüğünde ben panik yapmadım. Beni hikayesi ilgilendirir. Kimseye al sat tut demiyorum. Burda da konuyu şirketi anlatmaya çalıştım. Saygılar.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

5. Sayın eskidereli ye sayın MGM21 e bu süreçte aydınlatıcı bilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Hedefim büyük olduğu için beklemeye devam ediyorum. (Bir günlük hedef değil).Şu an için yeni gelenlerin maliyetleri yukarılarda.bu da hayırlara vesile olsun.

Kesinlikle ytd.

Alıntı Originally Posted by hoca65 Yazıyı Oku
    Sayın eskidereli ye sayın MGM21 e bu süreçte aydınlatıcı bilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Hedefim büyük olduğu için beklemeye devam ediyorum. (Bir günlük hedef değil).Şu an için yeni gelenlerin maliyetleri yukarılarda.bu da hayırlara vesile olsun.

Kesinlikle ytd.
    Ben de teşekkür ederim sen de emek verdin, bizleri takaslar hakkında bilgilendirdin. Yeni maliyetler her zaman iyidir Saygılar.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
    her esturman mutlka ve mutlaka eski zirvelerini test ediyor amma ne zaman da olur bu bazen onlarca yıl geçiyor ama ediiyor
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

8.  Alıntı Originally Posted by hoca65 Yazıyı Oku
    Sayın eskidereli ye sayın MGM21 e bu süreçte aydınlatıcı bilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Hedefim büyük olduğu için beklemeye devam ediyorum. (Bir günlük hedef değil).Şu an için yeni gelenlerin maliyetleri yukarılarda.bu da hayırlara vesile olsun.

Kesinlikle ytd.
    Sn hoca65 dünyaya geliş gayemiz iyi işler yapabilmek, insana yakışır, kimsenin hakkını yemeden kandırmadan, dolandırmadan, başkalarının emeğini çalmadan, sırtından para kazanmadan bir hayat sürmek dileğimiz.

Ama bu alçak spekler öyle tuzaklar kurduki yıllardır KY yi sömürdüler.

Amacım tatar Ramazan misali onların çarkına çomak sokmaktır. Şimdiye kadar santim santim ne dediysek çıktı. Şükür Allah a.

Faydalı olabiliyorsam ne mutlu. Sizin yardımlarınız için teşekkür ederim.

Sayfa 709/813 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •