Sayfa 732/813 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782 ... SonSon
Arama sonucu : 6503 madde; 5,849 - 5,856 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

dünkü

bugünkü

3. "Marshall Boya 2017 yılında yurt dışına taşıdığı Solvent üretimini yeniden Türkiye'de yapacak " diyorsunuz. Bu yüzden şirket uçacak diyorsunuz . Ama 2017 den önce yurt dışına taşınmadan önce niye uçmadı.
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi olamaz. Herkesin aklı fikri var.

4. Uçaçak kaçacak deniliyorsa yakında çöküş var demektir 17 yıllık tercübe

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by sermin Yazıyı Oku
    "Marshall Boya 2017 yılında yurt dışına taşıdığı Solvent üretimini yeniden Türkiye'de yapacak " diyorsunuz. Bu yüzden şirket uçacak diyorsunuz . Ama 2017 den önce yurt dışına taşınmadan önce niye uçmadı.
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi olamaz. Herkesin aklı fikri var.
    sevgili dostum yazan bilgi veren arkadaşlara teşekkür ederim füze olacak kaçacak demiyor bilanço degerleri olumlu yönde iyi olacak diyor bu da şirketin degerini artırır hayırlısı
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    Düşürdüğü için mi güçlü, hergün -2 neresi güçlü ve bu endekste.
    Spek güçlü demek kağıdın tavan olması demek değil! Spek istediği yöne götürüyor, mal alabilmek için baskılıyor. Baskılayarak panik satışları yaptırıyor. Kademelere bakın görürsünüz. Saygılar.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sevgili dostum yazan bilgi veren arkadaşlara teşekkür ederim füze olacak kaçacak demiyor bilanço degerleri olumlu yönde iyi olacak diyor bu da şirketin degerini artırır hayırlısı
    Yüreğine sağlık yerinde bir yorum

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Hain covid memleketi mahfetti. Önce sağlık, mülk zaten Allah ın. Kim bir lot hisse götürecek öbür tarafa.

Geri zakalı bir adam yüzünden yazı yazamadım 14bin lot cmbtn u varmış 3 kişi, dersin belki ejderhası var. Sonra verdik eline 66 dan. Tabi yerine koyduk. Veririz gene bu hafta. Aklınızda olsun.

Mrshl da bu sene uzun geçecek demiştim. Yol uzun sabırlı olmayan ancak zararla çıkar.

İşlem hacmi azalıyor, yakında dip belli olur. Çok kalmadı gideceği yer. Sonra ver elini las-vegas. Route 66 kapalı bilirsiniz ama bazı yerlerde nostalji olsun diye eski kasabalardan geçiş ler var yeni yola paralel.

Kumara tövbe ettim, ama Buradan A6 4.0 ve adalar manzaralı evimi alırsam ver elini las vegas, Oyun için değil sırf istiridye ve king crab yemek için, belki birazda show izlerim.

Yeter artık bekletme bu sene yapacaksın eşşek gibi.

Altlarda beklliyorum seni.

Sayfa 732/813 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •