Sayfa 740/813 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790 ... SonSon
Arama sonucu : 6503 madde; 5,913 - 5,920 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Hop dedik dağdan gelip bağdakini mi kovacaksınız ayıp ettiniz mgm21 beycim buranın demirbaşıdır .... Ne diyorsak o!
    Ben burdayken ne sen vardın ne de megeme.
    ayıp mayıp yok. yıllardır saçma sapan muhabbetler ediyorsunuz. ben pICOyla tartışıp yasaklandım. kimse yazmıyor siz meydanı boş buldunuz. goygoy yapıyorsunuz. adam yıllardır al sat yapıp senedin kanını emdim diyor ve bunu marifetmiş gibi paylaşıyor.
    bir de geçen gün düşüyordu ben tuttum dedi neremle güleceğimi şaşırdım.
    Uzatmaya gerek yok. Tamamen boşsunuz ikiniz de!

2.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Rica ederim cok bey.. Toplum olarak çok agresifiz maalesef. Okumuyoruz anlamıyoruz sormuyoruz sonra ben biliyorum deyip saldırganlaşıyoruz.
    Bu mrshl dan bir şey cıkmaz Dedim kısmen petkm e geldim ama orada uyardım dün açık olmasada.
    YArın full çıkarım. Ne uğraşacağım kan ala ala mahfoldum.
    Cmbtn da öyle yoruluyoruz
    çok komik cidden çok komik!! insanlar da bişey biliyorsunuz sanacak. Sen kimsin PETKM de kan alacaksın??

3. royal he he öyle.. hadi selametle..

Kan almak mgm21 beyin işidir ne diyorsak o

5. benim söylemediğim şeyleri kimse bana isnat etmesin.

KY yi soyan kandıran , direnç ve destekelrden mahrum bırakan söyleyenide ısıran kim varsa Allah bildiği gibi yapsın.

Trade etmeden duran varmıdır yada % de kaç kişidir.

Mesela ben yarın malımın buyuk kısmını vereceğim. Alttan almak üzere. Bundan kar edersem KY yimi soymuş olacağım. KY nin kanınımı emeceğim.

YAda tam tersi olur zarar edersem KY dostumu olacağım o zaman.

Direnç ve destekleri yıllardır yazıyorum. YAzacağımda. Şükür başarılı sayılırız.

Kahrolsun speklerin eklmeklerine yağ sürenler

6.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Sn hoca65 ben uzuncuyum buna binaen çok bakmadım grafa henüz dönüş beklemiyorum.
    79,96 çok önemli ve kuvvetli . Buradan tepki gelir belki. Zira PU 15' da. DIS negatif hala ama dönebilir.
    79,96 altı boş 72.6 ya kadar.
    Senin dün dediğin bugünkünü tutmuyor. dönüş beklemiyorum diyordun ne oldu?
    79 demişsin 72 demişsin :D
    Bunu dediğin tarihte grafik bugünkünden farklı değildi.

Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Ben yazmasam yukarı gidecekti. Ama kıl oldu sanırım. İşgrup çoktandır veriyor. Ama kim alıyor bakmadım. Muhtemelen kendisidir. Önceden İşGrup a vermiştik bir miktar yukarıdan bakalım kaçtan verecek bize.

Şimdilik tehlike yok. Ama yarın o da karantinadan çıkar. kesin kararını verecek.

Eğer başında durabiliyorsanız Alış satışı aktiften yapın.

GAP a dikkat edin.
    Bak burda da GAP demişsin???
    Sen bekle gapı he canım he!

7.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Kan almak mgm21 beyin işidir ne diyorsak o
    ayıp mayıp yokmuş cok bey. ben korkarım neme lazım. Baksanıza adamı tartışma suçundan uzaklaştırmışlar bir kere.

8.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    benim söylemediğim şeyleri kimse bana isnat etmesin.

KY yi soyan kandıran , direnç ve destekelrden mahrum bırakan söyleyenide ısıran kim varsa Allah bildiği gibi yapsın.

Trade etmeden duran varmıdır yada % de kaç kişidir.

Mesela ben yarın malımın buyuk kısmını vereceğim. Alttan almak üzere. Bundan kar edersem KY yimi soymuş olacağım. KY nin kanınımı emeceğim.

YAda tam tersi olur zarar edersem KY dostumu olacağım o zaman.

Direnç ve destekleri yıllardır yazıyorum. YAzacağımda. Şükür başarılı sayılırız.

Kahrolsun speklerin eklmeklerine yağ sürenler
    ico da aynı senin kafadaydı. senedin düşmanısınız. sığ tahtalarda al sat yapmak ky için çok risklidir. kan alıyormuşş yahu neyse ağzımı bozmayacağım. duyanda büyük otorite sanacak. Forumda çok fazla mesaj atmakla otorite olunmuyor. bulmuşsun kendine bir şakşakçı anca boş muhabbet. meşgul etmeyin kardeşim burayı. daha senin bugüne kadar bir tane grafik paylaştığını görmedik. burayı okuyan arkadaşlardan ricam dikkat etsinler. kim dost kim düşman iyi analiz etsinler. ben 9 yıldır satmadan bekliyorum. Hedefimiz belli. Al satçı bu gibi kanemiciler yüzünden ileri gidemedik.

Sayfa 740/813 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •