Sayfa 751/813 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801 ... SonSon
Arama sonucu : 6503 madde; 6,001 - 6,008 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. Sayın twiztaz satıp gitmişsin Marshall I halen buralarda ahkam kesiyorsun ama senin dediğin değil royal ve eskidereli nin söyledikleri doğru çıkıyor ve bizde fikir almak istiyoruz üstüne vazife olmadan yorum yapıyorsun aynen KENT te olduğu gibi ama durum ortada...

2. İstedigimi derim 10 lira olcakta demiyorum 1000 lira olcakta demiyorum hissede olunca insan olumlu haber duymak istiyor ucacaklar kacacaklar duymak istiyor sende haklisin . Bir lotum var senin gibilerin satmadinmi ne yorum yapiyorsun lafi icin ayirrdim
     Alıntı Originally Posted by İsbir Yazıyı Oku
    Sayın twiztaz satıp gitmişsin Marshall I halen buralarda ahkam kesiyorsun ama senin dediğin değil royal ve eskidereli nin söyledikleri doğru çıkıyor ve bizde fikir almak istiyoruz üstüne vazife olmadan yorum yapıyorsun aynen KENT te olduğu gibi ama durum ortada...
    GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. tartışmaya gerek yok.. paralarrrrr. mutlu olun..

4.  Alıntı Originally Posted by twiztaz Yazıyı Oku
    İstedigimi derim 10 lira olcakta demiyorum 1000 lira olcakta demiyorum hissede olunca insan olumlu haber duymak istiyor ucacaklar kacacaklar duymak istiyor sende haklisin . Bir lotum var senin gibilerin satmadinmi ne yorum yapiyorsun lafi icin ayirrdim

İnsanlar ne olduğunu anlamlandırmaya çalışırken siz sırf ben demiştim diyebilmek için orta ve negatife yakın bir yorum yapınca normal olarak tepki geliyor.

5. İnsanlar 4 ay once 25 ten 160 sa giden kagida 400 tl olucak demekmi mantikli olan
     Alıntı Originally Posted by ROYAL Yazıyı Oku
    İnsanlar ne olduğunu anlamlandırmaya çalışırken siz sırf ben demiştim diyebilmek için orta ve negatife yakın bir yorum yapınca normal olarak tepki geliyor.

6. Mantıklı olan Ocak ayında KENT e 600 TL olur dendiğinde de aynı tepkiyi vermiş olman mı kağıt 2500 olunca ne düşündün acaba sayın royal sermaye artırımından bahsediyor gerçekçi bilgilerle sayın eskidereli kaç ay önce teknik olarak dolar fiyatı veriyor bu kişilere olabilir mi diye sormak mı hata yoksa verisiz dayanaksız dalga geçer gibi şu olmaz bu olmaz mı demek... tartışmak için değil bilgi almak için soruyoruz sen bizi tartışmaya çekiyorsun sağlıcakla kal

Alıntı Originally Posted by twiztaz Yazıyı Oku
    İnsanlar 4 ay once 25 ten 160 sa giden kagida 400 tl olucak demekmi mantikli olan

7. Genelde Zy basiretli ve dirayetli duruş sergileyip filmin başını ve sonunu göremez. Aralarda bazı yerlerden binip bir arpa boyu yol almadan iner.

159550421155997.png
    İşte Zy budur. Alır %10'unu çekilir kenara. Sonra ağzının suyu aka aka bir elinde hesap makinesi kafasında hayaller ağlar durur. Senelerce hikayeyi buruk şekilde anlatır. Keşkeler para etmez. Satanlar bi paket çekirdek alsın seyretsin şimdi.

bu grafiği paylaşıp altına bu yorumu yapmıştım sene 23.07.2020

8. Arkadaşlar iyi günler, dolaşımda ne kadar hisse kaldı acaba güncel bilgisi olan var mı ?

Sayfa 751/813 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •