Sayfa 752/813 İlkİlk ... 252652702742750751752753754762802 ... SonSon
Arama sonucu : 6503 madde; 6,009 - 6,016 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. Kent formuna girdim investingde herkez cimere sikayet edelim cumhurbaskanina sikayet edelim diye laf ediyor yav 100 tl den 5 ayda 2600 tl ye cikmis 26 kat yapmis sen atliyorsun sonra cimere sikayet edelim yeni gelen yatirimcilari goren spekler bosuna fizana cikarmiyor kagitlari onlar daha borsanin tozunu yutmamis anlasilan
     Alıntı Originally Posted by İsbir Yazıyı Oku
    Mantıklı olan Ocak ayında KENT e 600 TL olur dendiğinde de aynı tepkiyi vermiş olman mı kağıt 2500 olunca ne düşündün acaba sayın royal sermaye artırımından bahsediyor gerçekçi bilgilerle sayın eskidereli kaç ay önce teknik olarak dolar fiyatı veriyor bu kişilere olabilir mi diye sormak mı hata yoksa verisiz dayanaksız dalga geçer gibi şu olmaz bu olmaz mı demek... tartışmak için değil bilgi almak için soruyoruz sen bizi tartışmaya çekiyorsun sağlıcakla kal
    GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sendee saglikcakla kal onemli olan dogru yerden cikmak 2600 zu kent olsa ne satamadiktam sonra suan
     Alıntı Originally Posted by İsbir Yazıyı Oku
    Mantıklı olan Ocak ayında KENT e 600 TL olur dendiğinde de aynı tepkiyi vermiş olman mı kağıt 2500 olunca ne düşündün acaba sayın royal sermaye artırımından bahsediyor gerçekçi bilgilerle sayın eskidereli kaç ay önce teknik olarak dolar fiyatı veriyor bu kişilere olabilir mi diye sormak mı hata yoksa verisiz dayanaksız dalga geçer gibi şu olmaz bu olmaz mı demek... tartışmak için değil bilgi almak için soruyoruz sen bizi tartışmaya çekiyorsun sağlıcakla kal

3. Ben demistim demicem cenaze kalabalik
     Alıntı Originally Posted by ROYAL Yazıyı Oku
    İnsanlar ne olduğunu anlamlandırmaya çalışırken siz sırf ben demiştim diyebilmek için orta ve negatife yakın bir yorum yapınca normal olarak tepki geliyor.

4. Brüt gelme ihtimali kuvvetli olduğundan tabandan alım yapmadım.

Akşam brüt gelmez ise, yarın kaldığı yerden devam edebilir.

Yatırım tavsiyesi değildir

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. ben kaçtım bir bu tavanda idi dedim ki uyumsaglar ve yanıltnmadı kalanlara bol şans arkadaşlar
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6. Zaten satmamak icin asik olmalisin investing formu zebil marshal yatirimcisi dolu nezaman bir hissede yazilar cogalsa kagit donuse basliyor bundada sayfalarca yazilar yazilmis farkli yatirimcilardan bi kent gitti 2000 ustune millet 1000 lira olmus hedefi .herkezde tavani bozdu alim firsati ben aldim yok ceyrek altin olucak yok 75 usd olucak yok disarda lot kalmadi satan akilsizdir yok on dakka sonra tavan neler neler bu insanlar eminimki 2020 yilinda borsaya basladi.adam tabanda 10 bin alici var diyor oteki ii ozaman yarin tavan acariz diyor oteki bist devre kestimi diyor ahh spek ne ballisin bolee yatirimcilarin var bolcana
     Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    ben kaçtım bir bu tavanda idi dedim ki uyumsaglar ve yanıltnmadı kalanlara bol şans arkadaşlar

7. 145 maliyet ile tekrar aldım, sonra taban yedi. Döndü 157 ye kadar + 3 bin kara geçtim. Sonra 10 dakika da tekrar tavana basıp - 3 bin zararla kapattık.
    Yarın ne olur acep...?

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Tabana bastılar.. Yazım hatası oldu

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 752/813 İlkİlk ... 252652702742750751752753754762802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •