Sayfa 791/813 İlkİlk ... 291691741781789790791792793801 ... SonSon
Arama sonucu : 6501 madde; 6,321 - 6,328 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1.  Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    3 ocak 2022 den itibaren,tekrar mı alt pazara...tek kelimeyle "yuh"
    Alt pazarda.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Dün info yatırım mudurune sordular marshall ı,çok pahalı hisse başı fiyat 37 lerde dedi.inanamadım inceledim doğru diyor adam.yaklasik 7 katı pahalı. Soğudum hisseden bir anda,kötü etkiledi beni gerçekler.
    Ben yokum artık. Herkese hayallerinin gerçekleşeceği günler dilerim.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    Dün info yatırım mudurune sordular marshall ı,çok pahalı hisse başı fiyat 37 lerde dedi.inanamadım inceledim doğru diyor adam.yaklasik 7 katı pahalı. Soğudum hisseden bir anda,kötü etkiledi beni gerçekler.

Afedersiniz işinize karışmak gibi olmasın ama şuanda Şirket sahibi Akzo Nobele ceketini al çık desek önümüze defter değerinde yazan bedeli mi fatura çıkarır sizce? Yani 370 milyon TL.

Yıllık 1 Milyar TL'den fazla cirosu olan bir şirketten bahsediyoruz. Böyle tıkır tıkır çalışan bir tezgahın var, borsadan çıkmaya çalışıyorsun, yıllardır aman hisse fiyatına olumlu yansımasın diye bi tarafını yırtıyorsun tabiki defter değerin düşük olsun istersin. Karışanın yok edenin yok. Kalem elinde sen ne dersen o rakam görünüyor. Sence info yatırım çok mu haklı? Bırakınız bu söylemleri. Burası Türkiye kim inanır raiç bedellere. Raiç bedel demişken, Fabrikanın üzerinde kurulu olduğu çıplak arazinin değeri bile 1 milyar TL'den fazla kimi kandırıyorsunuz

https://twitter.com/mrshluzmani/stat...397335047?s=20

Estağfurullah info yatirimin isine karışmış olursunuz benim değil. Ama ben etkilendim ve çıktım hisseden.insallah sizler kazanırsınız.

5. mrshl alt pazarda ise ana pazar grubunda ne işi var ki...

6. ne uyuz bişeymişmissin ,yani birden 300 lere çıkmanı beklemiyoruz ama ufak ufak da hareketini beklemek hakkı değilmi yatırımcının...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
     Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku

uzmanlar bazı şeyleri saklar kamu önünde konuşurken iki sene önce akzonobel 40 lira hisse başı geri alım istedi kimse vermedi yada az bi veren oldu sonra 55 liraya yükselttiler hem ayrıca o zaman bu haberler yoktu 18.05.2020 tarihli KAP açıklamamızda özetle;

Stratejik gerekçelerle, 24 Temmuz 2017 tarihinde Kap açıklaması ile duyurduğumuz üretimi yurt dışına taşınan Solvent üretiminin tekrar yurt içinde üretilmesi için gerekli Şirketimiz makina ve teçhizat modernizasyonuna ilişkin, 38.780.090 TL tutarlı, başlangıç tarihi 20 Ocak 2020, bitiş tarihi ise 20 Ocak 2023 olan Yatırım Teşvik Belgesi alındığı açıklanmıştı.

Söz konusu yatırıma ilişkin gelinen safhada, Solvent bazlı ürünlerin üretimine ve müşteri sevklerine kısmi olarak başlanmıştır.

Pay sahipleri ve kamuoyunun bilgisine sunarız.

Saygılarımızla,
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

8. bugün birilerini mallandırdırlar.. daha da mallandırabilirler.. 253.60 üstü kalıcılık önemli..

Sayfa 791/813 İlkİlk ... 291691741781789790791792793801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •