Special Days Image
Sayfa 710/813 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon
Arama sonucu : 6503 madde; 5,673 - 5,680 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. göstergeleri aşırı ısındı soğutmalı ...ytd

2.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Sn hoca65 dünyaya geliş gayemiz iyi işler yapabilmek, insana yakışır, kimsenin hakkını yemeden kandırmadan, dolandırmadan, başkalarının emeğini çalmadan, sırtından para kazanmadan bir hayat sürmek dileğimiz.

Ama bu alçak spekler öyle tuzaklar kurduki yıllardır KY yi sömürdüler.

Amacım tatar Ramazan misali onların çarkına çomak sokmaktır. Şimdiye kadar santim santim ne dediysek çıktı. Şükür Allah a.

Faydalı olabiliyorsam ne mutlu. Sizin yardımlarınız için teşekkür ederim.
    Karşılıksız yardım edenlerden Allah razı olsun

Ne diyorsak o bir yaşam felsefesi oldu mgm21 beycim varolun sağolun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,373
    aslında %10 10 gidiyor ama eski sistem %20 lik olsa idi üç iş gününde buradan daha yukarıda olurduk ayrıca son üç yıla bakarsak bu yıl hariç sadece 1.1 prim yapmış lakin bu dönem de sizde biliyorsunuz ki adı sanı bilinmeyen kağıt üzerinde ne ürettiği ne iş yaptığı belli olmayan hisselerinin çoğu ky de olan hisseler %500 üzeri yapan o kadar çok var ki bu hisse hem borsadan çıkmak için hisse toplamak istiyor hemde yatırım yaparak büyük gönül ister ki kalsın borsada ama o bir tercih bence sabır edenler için ufak ufak da olsa yol var

AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

5. dün gubrfb yi göndermiştim iyiki buradan biraz daldık umarım utandırmaz hayırlı gelir tüm dostlara
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6. 45 den 83 e geldi kısa sürede buralardan almak büyük cesaret...ytd

7. trene ilk durakta binen hep kazanır ..son durağa yaklaştığında trenin sesini duyan biner ve tren aşırı doldumu ilk duraklarda binenler ferahlamak için iner😁

8. (trene ilk durakta binen hep kazanır ..son durağa yaklaştığında trenin sesini duyan biner ve tren aşırı doldumu ilk duraklarda binenler ferahlamak için iner��)

Sayın sorp inmeyi mi düşünüyorsunuz. 2018 de 60 tan aldık biraz maliyet düşürdük ama dolar bazlı zarardayız. mecbur bekleyeceğiz.

Sayfa 710/813 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •