Sayfa 718/813 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768 ... SonSon
Arama sonucu : 6502 madde; 5,737 - 5,744 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,371
    eee bundan sonra ne olacak şimdi kaç taban yaparsınız bakalım
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2. Haklisiniz. Kasa hep kazanir. Hayırlısı olsun. Teşekkürler. Saygılar.
     Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Sn shermean Ben bu konuda bir şey söyleyemem. Daha iyi bilen arkadaşlar var. Zaten neredeyse tabana yapıştı. Kumar için uygun şu aralar. Ama kasa hep kazanır.
    SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,371
    bugün ki savaş unutulmaz baskı yapan kim olabilir sizce ?ortalama düşük kalsın
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

4. sn hoca65 yada sn cefaks alan-satan ı görebilirmiyiz

5.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    eee bundan sonra ne olacak şimdi kaç taban yaparsınız bakalım
    taban zor olur bu düzeltmeyi bekliyordum buralarda biraz oyalanacak sonra kendini bulur bir de yukarda bir arkadaş yazı kopilemişti borsadan çıkmak gibi bir niyet için patron piyasanın yarısını toparlamış bu da bana bshev i hatırlattı onlar da 28 lerde spk ya müracat etmiş 168 lere kadar toplamış ve agırlık orttalama 164 den komple çagrı yapmıştı bu da eger böyle bir niyeti varsa çagrı yapar ilerde ve belli bir sürede o çagrının sonucu egerki spk izin verirse borsadan çıkar bu yabancılar bence dürüstce çagrı ile işi bitiriyor bizimkiler olsa şirketi boşaltır battık derler kısmet biraz bu gün gene alış yaptım eger aşagı gelirse biraz daha alırım ve spekler bu kokuyu aldılarsa bunu baya bir iştahlandırırlar kısmet
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    son dönemde şirketimiz payları üzerinde gerçekleşen fiyat hareketleri nedeniyle şirketimizin tarafından aşağıdaki açıklamanın yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur;

bir süredir şirketimiz paylarında gerçekleşen fiyat değişimlerine neden olacak şekilde;
    kap'ta yapılan özel durum açıklamaları, finansal raporlar ve faaliyet raporları içeriğinden farklı olarak şirketimizin faaliyetleri ve finansal durumunda herhangi bir değişiklik, spk'nın ıı-15.1 sayılı özel durumlar tebliği ve ilgili mevzuat kapsamında henüz kamuya açıklanmamış özel bir durum yoktur.

Bilindiği üzere 22.11.2019 tarihinde kamuyu aydınlatma platformunda akzo nobel coatings ınternational b.v. Tarafından yapılan açıklama ile şirketimiz paylarında gönüllü pay alım teklifi yapılacağı, "…yapılacak gönüllü pay alım teklifi neticesinde, akzo nobel coatings ınternational b.v.'nin doğrudan veya dolaylı olarak tek başına ya da birlikte hareket ettiği kişilerle birlikte marshall boya ve vernik sanayi a.ş'nin oy haklarının %95 veya daha fazlasına ulaşması ve (ıı-23.1) sayılı önemli nitelikteki işlemlere ilişkin ortak esaslar ve ayrılma hakkı tebliği hükümleri kapsamında marshall boya ve vernik sanayi a.ş.'nin borsa kotundan çıkarılması ile ilgili olarak marshall boya ve vernik sanayi a.ş.'nin genel kurulunda karar alınması halinde, borsa istanbul a.ş.'ye ve zorunlu pay alım teklifi yükümlülüğünün yerine getirilmesi amacıyla spk'ya başvuruda bulunulması için gerekli olan adımlar atılacaktır." açıklaması yapılmış, gönüllü pay alım teklifi işlemleri 24 ocak -5 mart 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilmiş, sonucunda akzo nobel coatings ınternational b.v. 66 yatırımcıdan 471.950,68 tl nominal değerli pay alarak %4.72'e çıkarmış, akzo nobel coatings ınternational b.v.'nin doğrudan ve dolaylı olarak marshall boya ve vernik sanayi a.ş.'de sahip olduğu pay oranı %92,97'e ulaşmıştı.

Işbu açıklama tarihi itibarıyla akzo nobel coatings ınternational b.v. Tarafından yeniden bir gönüllü pay alım teklifi yapılması için alınmış, şirketimize bildirilmiş bir karar olmayıp, gelecekte böyle bir kararın alınıp alınmayacağı ticari hayatın olağan akışında akzo nobel coatings ınternational b.v.'nin kendi takdirindedir.

Pay sahipleri ve kamuoyunun bilgisine sunarız.
    bence bu yazı çok önemli bunu ben daha önce görmemiştim bu işten anlayanlar varsa yorumlayabilirler
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Sayfa 718/813 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •