Sayfa 618/813 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon
Arama sonucu : 6501 madde; 4,937 - 4,944 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. garanti 54 58 deli gibi satiyord . sattiginin hepsini ölü fiyattan toplamis ölücü ********. yukari cikarken gene engel olacak il

2. 5 mart sonrasi endekse bagli piyasa bozulursa asagi çekmek işlerine gelir belirsizlik varken

3.  Alıntı Originally Posted by Cyclone. Yazıyı Oku
    5 mart sonrasi endekse bagli piyasa bozulursa asagi çekmek işlerine gelir belirsizlik varken
    Yüzde 95 i bulup bulmamalarına bağlı syn cyclone.Eğer bulurlarsa ondan sonra dip fiyat 53 olacağı için çağrıda piyasa ne olursa olsun düşmez

4.  Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    Yüzde 95 i bulup bulmamalarına bağlı syn cyclone.Eğer bulurlarsa ondan sonra dip fiyat 53 olacağı için çağrıda piyasa ne olursa olsun düşmez
    Sayın arkadaşlar şimdi bunlar vazgeçtim derse ne olur.5 marttan sonra bizi ne bekliyor.daha önceden böyle durum yaşayan varsa yazabilir mi

5.  Alıntı Originally Posted by alabao Yazıyı Oku
    Aynı fikirdeyim
    Bende aynı fikirdeyim

6.  Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    valla sn tirendaz cuma gunu 133 bin tl lik patrona bile gonderen olmus tipik ky ..panik bir ortamda mrshl cok can yaktigini bilirim . surec haftalarca aylarca surermi vazmı gecilir gk ya kadar bitirlermi hiçbir tahmin yurutemiyorum

Alıntı Originally Posted by hoca65 Yazıyı Oku
    Sayın arkadaşlar şimdi bunlar vazgeçtim derse ne olur.5 marttan sonra bizi ne bekliyor.daha önceden böyle durum yaşayan varsa yazabilir mi
    Biz burda yazıp duruyoruz ama adamlara bağlı herşey , siz olsanız ne yapardınız?

8.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Biz burda yazıp duruyoruz ama adamlara bağlı herşey , siz olsanız ne yapardınız?
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi değildir. Bu kadar beklemişim. sonuna kadar beklerim. Cikmazlarsa Herhalde o kâr ı dağıtırlar

Sayfa 618/813 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •