Sayfa 610/813 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon
Arama sonucu : 6501 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    İş yatırımın adamlara topladığı ne malüm
    İnşallah dediğiniz gibidir o daha hayırlı olur ama bir haftaya belli olur bakalım.Eğer sizin dediğiniz gibiyse zaten ikinci senaryo olurki tadından yenmez��

2. Bende patrona topladiğını düşünmüyorum yarin satan aracı kurumlar muhtemelen daha yukardan satmak isteyecek bakalim şu durumda hissenin cıkışı nekadar hızlı olacak.

3. Ve artik köpek baliklari kan kokusunu aldi yarin tahtaya başka alicilarda gelecektir büyuk ihtimal

4.  Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    İyi salladılar bugün agacı?mecbur borsadan toplayacaklar başka sansları yok.O yüzden bence ky erken dökülüyor.anlaşılan adamlar 70 e kadar toplayacaklar gerekli lotu böyle giderse?
    70 e kadar ancak 100 bin toplanir 300 bin iicn 100 un üstüne gider yükseldikçe satan azalır

5. spk kurallari geregi patron 5 marta kadar piyasadan toplayamaz diye biliyorum. patron olmasi daha dusuk ihtimal olsada sadece tek kurumdan boyle toplanmasi dusundurucu. spek daha cok 3 4 kurumdan toplar

6. Patron spk kurallari geregi toplayamaz ama başkalarina toplatabilir hatirlarsaniz hareket mail geldiği gun başladi toplamak için pozisyon alindigini gorenler hisseyi yukariya surdu surekli algi yapiliyor muhtemelen 5 martta sure bitti algisindan dolayi toplamaya calisacaklar çok kurnazlar

7. Bu yapilani elbetteki gorenler var yarin muhtemelen almak icin siraya gireceklerdir farkli kurumlarda mevzuya girer ortalik karişır fakat ben kisa surede toplayabileceklerini zannetmem fiyatin 100 uzerine rahatlikla cikacagini dusunuyorum belkide bu yolun sonunda 40 $ var nasip herşey gorecegiz.

8. Ky sabirli dikkatli olursa şuan elinde güzel koz var bunu inşallah en iyi şekilde değerlendirirler.

Sayfa 610/813 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •