Sayfa 699/813 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon
Arama sonucu : 6503 madde; 5,585 - 5,592 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Nedir son durum arkadaşlar,çıkması yakınmı?
    MGM21 arkadaşımız gereken destek dirençler ile ilgili bilgi veriyor yazılarına bakabilirsiniz. Ben temel bilgileri zaten paylaşıyorum. Hikaye ortada.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by Andromeda41 Yazıyı Oku
    Abi çok iyi çalışma yapmışsın teşekkür ederim bu hisse neden uv düşünülür açıklamışssın keşke kottan çıkmasa
    ben şahsen istemiyorum çıkmasını.Tam kaymağını yiyecek zaman gelmiş biz çıkcaz diyorlar
    Estağfurullah kardeşim, özellikle eklerini de paylaştım ki amacım pazarlamak değil, olanları bildiklerimizi sizlere paylaşmaya çalışıyoruz. Saygılar.

3.  Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    MGM21 arkadaşımız gereken destek dirençler ile ilgili bilgi veriyor yazılarına bakabilirsiniz. Ben temel bilgileri zaten paylaşıyorum. Hikaye ortada.

Yanlış anlaşıldım hata bende,teşekkürler cevap için,kottan çıkmasını kastetmiştim,sizce çıkarlarmı nedir son durum?iş nereye varır. ytd.

Yanlış anlaşıldım hata bende,teşekkürler,kottan çıkmasını kastetmiştim,sizce çıkarlarmı nedir son durum?iş nereye varır. ytd.
    10 yıldır kar payı dağıtmıyor, ayrıca %92.8 lere ulaştılar. 40 milyonluk yatırımın açıklanması, Solvent yatırımını türkiyede bırakacağına karar vermesi derken patron burdan bırakmaz bence kottan çıkmak için uğraşacaktır. Sonuçları yaşayıp görecez. Uzunyol ailesinin elindekilerini almasaydı olay farklı olurdu ama şimdi zaman kolluyorlar. İlk çeyrekte bütün algıları Avrupa hisselerini toplamaktı ve Akzo Nobel olarak 500 milyon euro harcadılar. Burasına sıra gelecektir hayırlısı diyelim.

Sadece gerçek bilgiler üzerinden öngörümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    10 yıldır kar payı dağıtmıyor, ayrıca %92.8 lere ulaştılar. 40 milyonluk yatırımın açıklanması, Solvent yatırımını türkiyede bırakacağına karar vermesi derken patron burdan bırakmaz bence kottan çıkmak için uğraşacaktır. Sonuçları yaşayıp görecez. Uzunyol ailesinin elindekilerini almasaydı olay farklı olurdu ama şimdi zaman kolluyorlar. İlk çeyrekte bütün algıları Avrupa hisselerini toplamaktı ve Akzo Nobel olarak 500 milyon euro harcadılar. Burasına sıra gelecektir hayırlısı diyelim.

Sadece gerçek bilgiler üzerinden öngörümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

Teşekkür ederim,anlaşılan karambol bir durum söz konusu,vatandaş neye güvenipte hisse alacak bu durumda sıkıntı mevcut.ytd.

Teşekkür ederim,anlaşılan karambol bir durum söz konusu,vatandaş neye güvenipte hisse alacak bu durumda sıkıntı mevcut.ytd.
    İşte bunun için şirketin genel işleyişini yatırımlarını haberlerini paylaşıyorum. Şirketin ticari faaliyetleri gayet iyi olumsuzluk yok. Düşünün sermaye 10 milyon ama bu senenin ilk yatırımı yaklaşık 40 milyon lira yani 4 katı. Sahibi Akzo Nobel, bu firma boya üreticileri arasında 9.28 milyar euroluk ciro ile Avrupanın en büyüğü oldu. Daha nasıl bir bilgi aktarabilirim ki. Gerisi taktiriniz. Kottan çıkma hikayesi de sabırla takip edilecek bir durum. Saygılar.

7.  Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Biz 250 bine yaklaştık, bizden hariç kayseri ve Adana grupları da var. Yatırımcı ilişkileri yetkilisi yazdığımız maillerden sonra beni aradı, 38.7 milyonluk yatırımını bildirim esaslı yapıldığını ama kap habersiz işlemler mevzuat aykırı işlem olduğunu, spk şikayet başvurusu yapılacağıile ilgili konuları görüştük, ayrıca solvent yatırım kararını bildirmediklerini ilettik, 2-3 gün kap haberleri ve yüklü alımlar geldi. Sıkıştırılması ve ky nin bilgilendirilmesi şart. Elimizden geldiği kadarı ile yapmaya çalışıyoruz.

Benim yorumlarım al sat tut tavsiyesi değildir. Sadece bilgilendirme mahiyetindedir.

Kafam karıştı Sizin elinizde 250bin lotmu var?
    Bu Kayseri, Adana grubunun ellerinde kaç lot var.
    Kim bunlar. kısa bilgi varsa alabilirmiyiz.

Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Kafam karıştı Sizin elinizde 250bin lotmu var?
    Bu Kayseri, Adana grubunun ellerinde kaç lot var.
    Kim bunlar. kısa bilgi varsa alabilirmiyiz.
    Grup adı olarak söyleyebilirim ancak. Bizdeki ortada zaten yazdığım gibi. Bizdeki Ky, kayserideki toplu şekilde. Adana grubu da kalabalık bir grup.

Sayfa 699/813 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •