Sayfa 762/813 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812 ... SonSon
Arama sonucu : 6503 madde; 6,089 - 6,096 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. arkadaşlar takas atabilecek bir arkadaşımız var mı? şimdiden teşekkür ederim.

Alıntı Originally Posted by ROYAL Yazıyı Oku
    Rakam telaffuz etmek doğru değil evet ama bu sene d*****n kuyruğu kopacak gibi görünüyor. Şirket bedelli bedelsiz sermaye arttırımı yapmaya zorlanabilir. Yedek akçesi kayıtlı sermaye tavanından* fazla olmuş bir şirket çok rahat iç kaynakları ile sermaye arttırımına gidebilir. Bir savaş sözkonusu bol volatiliteli bu süreci izleyelim görelim neler olacak.

* Kayıtlı Sermaye Tavanı İçin Son Geçerlilik Tarihi (Yeni) 31.12.2022
    Emeğine sağlık, temel candır. Çok güzel özetlemişsiniz sağolun.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by ROYAL Yazıyı Oku
    Genelde Zy basiretli ve dirayetli duruş sergileyip filmin başını ve sonunu göremez. Aralarda bazı yerlerden binip bir arpa boyu yol almadan iner.

Ek 25616
    İşte Zy budur. Alır %10'unu çekilir kenara. Sonra ağzının suyu aka aka bir elinde hesap makinesi kafasında hayaller ağlar durur. Senelerce hikayeyi buruk şekilde anlatır. Keşkeler para etmez. Satanlar bi paket çekirdek alsın seyretsin şimdi.

bu grafiği paylaşıp altına bu yorumu yapmıştım sene 23.07.2020
    Aynen katılıyorum

Alıntı Originally Posted by İsbir Yazıyı Oku
    Mantıklı olan Ocak ayında KENT e 600 TL olur dendiğinde de aynı tepkiyi vermiş olman mı kağıt 2500 olunca ne düşündün acaba sayın royal sermaye artırımından bahsediyor gerçekçi bilgilerle sayın eskidereli kaç ay önce teknik olarak dolar fiyatı veriyor bu kişilere olabilir mi diye sormak mı hata yoksa verisiz dayanaksız dalga geçer gibi şu olmaz bu olmaz mı demek... tartışmak için değil bilgi almak için soruyoruz sen bizi tartışmaya çekiyorsun sağlıcakla kal
    Ben 23 TL den beridir varım. 40 liradan sonra herkese temel bilgi verdim. Dolar bazlı olması gereken değeri söylerken çok eleştirildim. Sıfır araçların fiyatını ve doların euronun artışını görünce ikinci el araç fiyatlarının değeri inanılmaz arttı mesela. Bu şirkette yabancı sermayeli bir firma ve boya fiyatları 350 lerden bir anda 500 leri geçti, sizce sene sonuna kar ne kadar olumlu olur. Sabırla bilgilendirmelerimizi dinleyenlere selam olsun. Royal arkadaşımızı da dinleyin derim.

Alıntı Originally Posted by twiztaz Yazıyı Oku
    Hadi bakalim aldim bi tane boz tavani spek ;)) ceyrek altina ucur milleti oda uctu nasil yetiscekse millet ceyrek altin hedefi grama dondurcek bole giderse

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Erken konuşuyorsun bence aynı yerlere geliyor yine, saygıyla Latife ediyorum

6. Sayın royal ve sayın eskidereli yapmış olduğunuz tüm yorumlarınız için teşekkür ederim şahsım adına bu kağıdın yerinin burası olmadığını düşünüyorum düşüşlerin endeks ve spek (çok güçlü gerçekten) den dolayı olduğuna inanıyorum. 7 sene önce 50 TL olan fiyat saçma sapan şirket bilançoları ( SPK ne iş yapıyorsa) ve spek sayesinde anca 140 lara gelebilirken bırakın BİST i sektör kağıtları bile uçtu. Bunca zamandır kağıtta ki tek mantıklı hareket yatırımcıların çağrıda malı kaptırmamaları. O yüzden beklemedeyiz royal ve eskidereli, başkalarının mantıksız açıklamaları yerine sizi dikkate aldığımızı bilmenizi isterim. Sağlıcakla kalın... Temiz insanlara hayırlı kazançlar.

7. hareketin kısada devamı için bugünkü kapanış önemli.. bakalım ne yapacak..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    arkadaşlar benim lotlarımı geri verin ben küstüm oynamıyorum
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 762/813 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •