Sayfa 637/813 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon
Arama sonucu : 6503 madde; 5,089 - 5,096 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. ayın 2 sindeki bildiriminde % 91,12 yazıyordu 3 ve 4 ünde verilenler hariç.

2. Ben elimdekileri vermemeyi tercih ettim inşallah pişman olmayız kazanan biz oluruz.

3.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Adamlar borsadan pay almadı ilginç...Halbuki güzel mal toplayabilirdi şu son 3-5 günde 53 altından.

Bugün gidecek mal önemli. Eğer kayda değer bir mal giderse patrona işte o zaman güzel hareketler görülebilir.
    Zor senin denizbank sürecinde yorumlarına rastladım galiba bu konuya hakimsin belki o kağıttan farklı ama sonu onun gibi olma ihtimali kaç sence

4. farketmezki alım yapmak için kapa bildirim apmak zorunda yada aldıklarını bildirmek buseferde fiyat oralarda kalamazdıki.

5.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Neden toplasın ki? Geçen sene 22-23 lerde dolaşırken toplamamış 52-53 ten mi toplayacak
    farketmezki alım yapmak için kapa bildirim apmak zorunda yada aldıklarını bildirmek buseferde fiyat oralarda kalamazdıki.

6.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Neden toplasın ki? Geçen sene 22-23 lerde dolaşırken toplamamış 52-53 ten mi toplayacak
    Çağrı sürecinden itibaren ilgili kurum onun adına alabilir yetkisi var o yüzden diyorum...zaten hergün bildirim geliyor...IZOCAM da kaçırmıyordu aracı kurum alıyorlardı çağrı fiyatı altına
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

7.  Alıntı Originally Posted by Karagöz Yazıyı Oku
    Zor senin denizbank sürecinde yorumlarına rastladım galiba bu konuya hakimsin belki o kağıttan farklı ama sonu onun gibi olma ihtimali kaç sence
    Denizbank ile şu an alakası yok onlar zaten payın %99 una sahipti. Denizbank sonu gibi olmaz bunların amacı %95 toplamak. Ancak Izocam gibi olur sonu %95 i bulunca. Bugün %95 e ne kadar mal kaldığı belli olacak...
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

8.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Denizbank ile şu an alakası yok onlar zaten payın %99 una sahipti. Denizbank sonu gibi olmaz bunların amacı %95 toplamak. Ancak Izocam gibi olur sonu %95 i bulunca. Bugün %95 e ne kadar mal kaldığı belli olacak...
    İzocam gibi olursa vay halimize

Sayfa 637/813 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •