Special Days Image
Sayfa 738/813 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788 ... SonSon
Arama sonucu : 6503 madde; 5,897 - 5,904 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

Bugün tavan olur mu

Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2. Başlasın artık tavan boyasi

Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    O değil Akenr deydim geçen hafta, bir çıkıp geleceğim dedim, oda gitti. Halbuki millete anlatıyordum.

Sonra Rtlab ı kaçırdım oysa takipteydi.

Dert bin tane. Covid den evde yatıyorum. Hala geçmedi. Millet asemptomatik geçiriyor ben 4 gün hastanede kaldım ve 1 haftadır izoleyim başkasına geçirmeyeyim diye. İnşallah geçer kurtulurum. Toplumun %80 i olacakmış. Allahım sen bana, mazluma, garibana, kimsesize yardım et. Doğrusu speki görsem sarılmak isterdim uzuuun uzun. Nasıl olsa uzuuncuyum.

Mrshl yüzünden ne fırsatlar kaçırdım ah ah..

Şimdi eskisi gibi gene arafta geziyor. Bir adım atsa aşşağısı nerde olur. Beence burada biraz daha kalır sonra dibe iyice popişini sürte sürte yerleştirir, sonra buradan güç alır kanaatindeyim.
    Geçmiş olsun Allah şifa versin

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Sayın Eskidereli bu aralar kottan çıkma hikayesini unutturmaya mı çalışıyor lar.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Dillendirmeden motor soğutuyorlar, ama spek çok güçlü ben onu gördüm. Patron müdahil olmuyor ansızın gelebilirim edaları var. Kesinlikle YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun Allah şifa versin

Çok teşekkür ederim Sn eskidereli.
    Şimdi geçti. PCR negatif. Allah başka dert vermesin, herkese şifa versin.

Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim Sn eskidereli.
    Şimdi geçti. PCR negatif. Allah başka dert vermesin, herkese şifa versin.
    Amin, şükür. Hastalarımıza Allah acil şifa nasip etsin.

8. yukardan verdiklerini geri toparlayamadı biraz zor toplar buralardan bu yüzden şimdilik ölü taklidine devam ediyor oysa biraz hareket getirse al satlarla birazını toparlar haydi bakalım
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Sayfa 738/813 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •