Sayfa 605/813 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon
Arama sonucu : 6503 madde; 4,833 - 4,840 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1.  Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    Arkadaş net ifade edememiş syn mgm bence.Eğer çağrı yoluyla yada şirket borsadan daha yüksek fiyattan alırsa ayrılma hakkında o fiyat geçerli demek istemiş.Yoksa borsada normal işlemlerde kaçı görürse görsün tebliğ o fiyatı bağlamaz.Ama benim gönlüm inşallah yüzde 95 i bulamazlar.Yeni tebliğ çıkacak birde onda artık net bir şekilde görülüorki fiyat baskılama nafile olacak.O yüzden ellerini çabuk tutacaklardır fiyatı yükseltmelerinin bir nedenide bu bence.O yüzden eğerki mal gelmezse 5 marttan önce eskisinde olduğu gibi yine fiyat artırabilirler gibi geliyor bana yeni tebliğe takılmamak için.O yüzden bu hafta çağrıya mal gelip gelmediği önemli.Zaten bu haftada alamazlarsa demekki ya herkesi tatmin edici bir rakam belirleyecekler yada bulamayacaklr...
    Aynen. Sağol. Kotdan çıksada. Çıktıktan sonraki 3 yılda 53 üzeri tüm rakamların farkını diğer satıcılara ödemek zorundadır. Serbest piyasada aldıkları hariç tabi.

2. şu ata yatirim alimlarini gorunce hissenin gitmeyecegini anliyorum.3 seanstir.. satarda kurtuluruz.

3. denizbank inceleyin çağrı için

4. yüzde 95 in altına düşerse resmi çağrı yapabilir yüzde 2 nin altına düşerse kottan çıkabilir o nu içinde k nin malını son 1 aylık ortalama fiyattan almak zorunda örnek: denizbank

5. Merhaba arkadaslar yazilarinizi takip ediyorum bilgiendirmeleriniz için çok teşekkür ederim.Hedefim benimde uzun vade fakat 5 martta yada ileri bir tarihte %95 i tamamlayamadık vazgeçtik derseler sizce nasil fiyat hareketleri gözlenir yani uzun sure 53 alti bir fiyatta sürünebilirmi.

6. Hisse çok sığ olduğundan doğrusu alsat yapamaya cesaret edemiyorum firsatlarda kaçıyor ��

7. Daha önce %95 i tamamlayamayip vazgectik diyenler oldumu olduysa nasil fiyat hareketleri yasanmis tecrube eden goren biri varmi acaba.

8.  Alıntı Originally Posted by Andormeda Yazıyı Oku
    Daha önce %95 i tamamlayamayip vazgectik diyenler oldumu olduysa nasil fiyat hareketleri yasanmis tecrube eden goren biri varmi acaba.
    varsayımlar üzerinden fikir yürütmeye gerek çağrı fiyatı 53

Sayfa 605/813 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •