Sayfa 672/813 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon
Arama sonucu : 6501 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Şakamısın sen okuduğunu anlamıyormusun yoksa

adama kottan çıkacağındanmı söz ediyorsun 95 tenmi
    Yazdım iyi oku, git mevzuat oku. 95 te kottan çıkamaz başvuru yapar. 98 de çıkar o da spk onay verecek diyorum. Yazılarım var burada, kalkıp konuşmadığım şeylerden yargılama akıllı ol.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Adama bak sanamı soracağım buradan satayımmı diye. Alayaımmı diye.

Çarkınıza çomak sokuyoruz. Tabi kızarsanız, saldırırsınız.

Beğenmiyorsan başka tahtaya.

53 den verdik yazdık.

49 dan verdik yazdık

38.. vs.

Bak bugünde sabah verdik sonra aldık.

Uzun hedefimizi çoktaaan yazdık. Anlayana tabiki

3.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Kimse mgm21 beyin eline su dökemez o bir marsall terbiyecisidir ne derse odur
    Oraya getirdiler neredeyse, insan kendini savunmak zorunda kalınca, suçlamalara karşı kendini korumak ve kendi yaptıklarını göstermek zorunda kalıyor.
    Sonrada kendi kendimi tanıyamıyorum.
    Ama yıllardır bu tipler var tahtada. Yıllardır çomak sokmuşum çarklarına.
    Bak daha neler getireceğim başalrına.

Bak kuduz gibi saldırmana gerek yok. uslubuna dikkat et. Adam ol. Seviyene indirme beni.

Lombak. Okudugundamı anlamıyorsun.

Eşşek , kadar yazmışız 49 a % 70 ini vereceğiz diye. Sonra vermişiz 49 dan. Aldığımnızıda yazmışız bunuda yazmışız.

Okuma yazman yokmu.

Senin gibi 40- 50 kere yazı yazmış tipler türedi, eskiden devriki felan vardı. Muhtenelen burakardadır. Aynı uslup aynı tarz. Ben is 1500 tane yazmışım ve dön oku, diğerleride okusun. Santim santim ne demişsek çıkmış.

Bu tahtada ve Çimbo da KY yi söğülmenize izin yok.
    Dün yazmışsın satmışsın, laf ebeliği yapma, ben sana aylar önce yazını hatırlatıyorum ahkam kesmişsin. Burdam ky var 145 hedefine kadar satmayacak dersen miktte alır bunu demek istiyorum. İstediğin yerden al sat umrumda değil. Bana dokunmaz. Ama ky var onları düşünüyorum. Eğer kendimi düşünseydim 60 tan satardım senin gibi yapmam, yazılarımı arkasındayım satmayacak dedim devam ediyorum. Ama sen trade yapacaksan yazma yazma yazma burada insanları panikletir zararına sattırırsın. Biri geçen pazartesi panik yapıp 8.900 lot zararına sattı bak tahtaya anlarsın. Onun satması bana dokunmadı bu kağıt bekledi ama yine çıktı. Ama olan ona oldu zarar etti. Benim üslubumda sıkıntı yok şahsına küfrüm mü var yok. O zaman bırak kendi yorumumu yaparım, beni daha önce buraya gelmiş simsarlara benzetme sen üslubunu bozuyorsun şahsıma yakıştırma az dikkat et!

Benim ortağımmısın. karım bile bunu sormaz. Extreni gönder felan. ne biçim insanlar var. Yaş kaç.. Utanır. !!!

Bende 100 lot ne gezer. O kadar param olsa ne işim var burada
    100 lot bile yoksa milletin aklını niye karıştırıyorsun, öyle konuşmalarına bakılsa multi milyarder gibi konuşuyorsun. Millet buyurun yazısı burada panik yapmayın. 100 kotu yok ky yi savunmaya çalışıyor asıl panikletip sattıran sensin hemi de 100 lot bile yokken.

Ben 11 senedir bu hissedeyim.

Borsada herkes kazanmaz. Alanında satanında kazandığı bir hisse duymadım.

Yok öyle bir dünya.

Dün 49 dedim. yarın 53 derim.

Şekil çizerekmi anlatalım.
    145 ten aşağı satmayacağım diyen de sensin,kendin yazdığını niye savunmuyon. Nereden alırsan al satarsan sat kimseye karışılmaz ama milletin kafasını karıştırma panikletiyorsun.

7. Uyanığın birisi watsup grubu kurmuş, oradan millete gaz veriyor.

Millet de demiyorki kağıt 29 a düştü diye.

Bir gizemler bi gizemler. Bilmeyende bu tipler için. bir halt biliyor diyecek hakkaten

Adama bak sanamı soracağım buradan satayımmı diye. Alayaımmı diye.

Çarkınıza çomak sokuyoruz. Tabi kızarsanız, saldırırsınız.

Beğenmiyorsan başka tahtaya.

53 den verdik yazdık.

49 dan verdik yazdık

38.. vs.

Bak bugünde sabah verdik sonra aldık.

Uzun hedefimizi çoktaaan yazdık. Anlayana tabiki
    Sen anlamıyorsun ben 80 derken sen bana karşı çıktın. Sen 145 ten aşağı satmam diye yazmışsın kardeşim alıntıladım, bakıyorum 49 dan satıyorsun. Diyorum ki zamanında 80 dediğimde bana laf ettin resmen giydirdin ky yi zarar ettiriyormuşum gibi muamele ettin, peşinden 145 ten aşağı satmam deyip 49 satıyon. Tutarsızlık değil mi. Dikkatli oku niye sattın demiyorum haddime değil. Herkesin kendi kararı. Anlayabildin mi. Bu arada 100 lot bile yokken kalkıp çarkınıza çomak soktuk diyorsun güldürme beni. Sen ky bin kar payına çomak sokuyorsun.

Sayfa 672/813 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •