Sayfa 580/813 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon
Arama sonucu : 6503 madde; 4,633 - 4,640 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

Alıntı Originally Posted by alabao Yazıyı Oku
    400 milyon cirolu bir şirketten her an herşey beklenir ve toplam lotu 10 milyon ve kârı eksiden artıya geçmiş ise ve piyasada sadece 900 bin lot varsa size 3,5 ay veriyorum ������ 4 ay kadar beraberiz bana mrshl diyen abi daha önce 140 liradan İşbir dedi 3-4 ayda 400 oldu. Bunada favorim dedi �� 100 dedi �� o dediyse katıksız güvenirim. Bir yerden bilgi alma yok yanlış anlaşılmasın �� karlılığı artıyor inşallah yüzümü kara çıkarmayacak , sizde yaaa sen geldin bura da şenlendi diyeceksiniz ������ İşbir de dedikleri gibi ��
    Hocam ben anlayamadım biraz daha açıklama rica edyorum :-)

2.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Hocam ben anlayamadım biraz daha açıklama rica edyorum :-)
    şirketin bilançolarini filan biraz inceleyin ne demek istediğimi anlarsınız 😉

şirketin bilançolarini filan biraz inceleyin ne demek istediğimi anlarsınız ��
    Bilançolarda iyileşme mevcut ama bu iyileşme devam eder mi tabi ki bu yönetime bağlı

4.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Bilançolarda iyileşme mevcut ama bu iyileşme devam eder mi tabi ki bu yönetime bağlı
    400 hasılat 300 maliyet her an herşey olabilir 😀

5. Ben bu sessizliği tanıyorum elinizden mal kaptırmayın 5-10 liraya kanmayın bir anda ziplatacaklar

Ben bu sessizliği tanıyorum elinizden mal kaptırmayın 5-10 liraya kanmayın bir anda ziplatacaklar
    Zıplatacaklar umarım ama kim zıplatacak şirket zıplatacaksa vazgeçtim bu işten derse nasıl olacak

7. Kendi aranızda paslaşmalarınız bittiyse inat etmeyin artık biz burada bekliyoruz silkelediğiniz yeter alıma geçin artık

Borsa dışı pay alımı yap bari. O işlem de nasıl olacaksa bilgisi olan varsa yazsın????

8.  Alıntı Originally Posted by serinkan Yazıyı Oku
    Kendi aranızda paslaşmalarınız bittiyse inat etmeyin artık biz burada bekliyoruz silkelediğiniz yeter alıma geçin artık

Borsa dışı pay alımı yap bari. O işlem de nasıl olacaksa bilgisi olan varsa yazsın????
    Sayın serinkan ustalardan bilgi çıkmıyor. Ben de birkaç soru sordum ama cevap alamadım. Bildiğim şirketin eski sahibi olan ailenin elinde 293.000 lot var borsa dışı. Akzo nobel ile anlaşıp 40.tl.den gönüllü çağrıya katılabilirler...Bu durumda 381.000 lot daha borsadan almaları gerekiyor...Belki de daha onceden almışlardır... Ben kendi adıma bir lot dahi satmayacağım başkada bilgim yok. Bol kazançlar dilerim...

Sayfa 580/813 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •