Sayfa 678/813 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon
Arama sonucu : 6503 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Cemaat ben aldığım sattığım fiyatları önceden söylemeden yazmıyorum. Onu zaten spek görüyor. Her gün kan alıyorum.

Sadece önümüzdeki olası destek ve dirençleri yazıyorum. Kaça çıkabilir kaçtan dönebilir vs.

Kimseye alın satın asla demedim. Dediysem gösterin.

yeterli isteyen İsteyen varsa gördüğümü yazmaya devam edeceğim.

Şimdilik 3 kişi istemiyor. Kim çoğunluktaysa ona göre destek ve dirençleri yazıp yazmayacağıma karar vereceğim.

(seninde özrünü kabul ediyorum ama bi daha yapma)
    Ben bilgi vermeye devam etmeniz tarafındayım . Bekleyen bir kazanır, doğru yerden trade eden on kazanır. Bazı arkadaşlar bunu kağıdın önünü kesmek olarak görüyor. Bence yanlış. Bir de 148 tl.hedefiniz tekniğe göre mi? Onu merak ediyorum. Emekleriniz için çok teşekkür ediyorum.

Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Cemaat ben aldığım sattığım fiyatları önceden söylemeden yazmıyorum. Onu zaten spek görüyor. Her gün kan alıyorum.

Sadece önümüzdeki olası destek ve dirençleri yazıyorum. Kaça çıkabilir kaçtan dönebilir vs.

Kimseye alın satın asla demedim. Dediysem gösterin.

yeterli isteyen İsteyen varsa gördüğümü yazmaya devam edeceğim.

Şimdilik 3 kişi istemiyor. Kim çoğunluktaysa ona göre destek ve dirençleri yazıp yazmayacağıma karar vereceğim.

(seninde özrünü kabul ediyorum ama bi daha yapma)
    Bak yine üste çıkma psikolojisi yapıyorsun. Benim özürüm sana değil aramızda bir sürtüşme var, bu sürtüşmeyi burada sürekli yazdık ve bunları okuyup zamanını aldığımızı düşündüğüm insanlara özür beyan ettim. Bunu bil, bana karışma. Sen direnç yaz, ama şu da var bu hisse ne endeksle hareket eder ne de direnç destek takar. Kottan çıkacak hissede sistem olmaz. Şahsi fikrim.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : eskidereli; 18-04-2020 saat: 10:22.

Alıntı Originally Posted by erka64 Yazıyı Oku
    Ben bilgi vermeye devam etmeniz tarafındayım . Bekleyen bir kazanır, doğru yerden trade eden on kazanır. Bazı arkadaşlar bunu kağıdın önünü kesmek olarak görüyor. Bence yanlış. Bir de 148 tl.hedefiniz tekniğe göre mi? Onu merak ediyorum. Emekleriniz için çok teşekkür ediyorum.
    Burda direnç destekten ziyade spek ve patron hareketleri herşeyi belirleyecek. Kottan çıkacak hissede teknik işlemez.

Örneğin geçenlerde;
    İki kez tavan olup haftayı kapatan bu kağıt, artık pazartesi açılış ile rüzgarı alıp bir kaç tavan daha yapar diye düşünürken, ben satıyorum %70 çıktım dediğinizde uzun süre sabırla bekleyenlere panik yaptırırsınız, çünkü ky profesyonel değil. Geçen bu panikler arasında biri aynı bahsettiğim pazartesi günü 8900 küsür lot tek emirle zararına sattı çıktı. Sattım diyen panikletir, panikleyen ky elindekini çıkartır birden, işte o zaman kağıdın önü kesiliyor, ondan sonra koz speğe geçti yataya sardı. Anlatmak istediğim bu.

Direnç destek bu, ben buna göre trade ediyorum dersiniz işinize bakarsınız, kazancınızı görür gözünüz, buna kimse laf söyleyemez. Sadece panikletici cümlelere gerek yok. Sabırla beklemek isteyenlerin de psikolojisi bozuluyor. Biz de insanız. Ben bu kağıtta uv yim ve bu panikletici süreç insanı geriyor. Yanlış anlamayın herkesin parası değerli.

Örneğin bu virüsten hemen önce abim dediğim biri ile atlastaydık. Benim devam edeceğimi bildiğinden ayrıca ky ye mal kitlemeyi de sevmez. Ya arkadaşım sen o kadar lotu tahtayı incitmeden 2 kademe bile getirmeden nasıl çıktın, yani işin özü insanlar profesyonel olabilseler satışı da panik havası içinde yapmasalar kimse zarar görmez. Herkes ben kazanim, kim kaybederse kaybetsin havasında, borsa özelinde genel konuşuyorum kimse üzerine alınmasın.

Son düzenleme : eskidereli; 18-04-2020 saat: 10:23.

4.  Alıntı Originally Posted by erka64 Yazıyı Oku
    teşekkürler..

5. Özür dilemezsen dileme. Çok ta umurumdaydı. Bana bulaşma bir daha yeter.

Herkes kazansın diye direnç destek yazıyorum. Tutar mı tutmaz mı ben bilemem.

6. herkese hayırlı akşamlar

hissemizle ilgili kısa bir çalışma

6 mart 2020 DEKİ dagılım

hsbc :2.331.044

garanti:242.940

işyat: 192.736

ak yat:47.447

deniz:44.657

yapıkredi:42.888

ziraat:38.498

halk:30.298

vakıf:30.053

yafas:27.042

gedik:23.913

oyak:21.705

Qfinans:21.180

diğerleri :118.775

kesinlikle ytd.

7. 17 Nisan takasları (16 ve 17 deki işlemler dahil kesinlikle ytd)

HSBC: 2.331.044

Garanti:232.257

İsyat :214.149

Deniz: 46.031

Akyat:45.113

Yapikredi:43.506

Halk:32.015

Ziraat:31.454

Vakıf: 29.368

Yafes :27.173

Global: 20.685

Bu arada global 6 Mart'ta 6 bin civarında

Diğerleri:

Kesinlikle ytd.

Yatırım teşvik belgesi alanlar arasında bugün bildirimi düştü haberlere. Hayırlısı bakalım.

Sayfa 678/813 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •