Sayfa 574/813 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon
Arama sonucu : 6501 madde; 4,585 - 4,592 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

Buda eski bir haber. Hisseleri toplayamamış. Kısacası değerini verirse alır mantığını burada da görüyoruz, yoksa temettü ve bedelsiz vermek zorunda. YTD

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şuna açıklık getirelim ben hisseyi pazarlamak için bunları paylaşmıyorum, alın ya da satın demiyorum her yorumum bilgilendirme amaçlıdır. Hollandalının ortak olduğunda verdiği para ve dolar kuru ile hesaplama yapıldığında, güncel dolar kuru ile değerlendirirken önümüze yaklaşık 780 TL gibi bir rakam çıkıyor. Dikkatinizi çekerim ben 780 TL olacak demiyorum. Patron salak mı onun da parası kıymetli dolar bazlı değeri ortada bu kadar ucuzken işlemi başlatıyor, yani Böyle bir durumda 40 TL gibi bir rakam bizim açımızdan da komik ama patron ucuza kapatmak için yapacak, bizim açımızdan asıl olması gereken üçlü rakamlara ulaşmasının bu senaryoda hayal olmamasıdır, bunu fikir alış verişinde bulunarak tahlil etmek bizim menfaatimize olacaktır yaşayıp görecez YTD.

Son düzenleme : eskidereli; 19-01-2020 saat: 08:37.

3. eskidereli senin dönde eski yazdıklarıma bak yazdığını okuyan birisi hakkaten inanacak. İnsan biraz sıkılır bunu yazarken. Hepi topu 40 tane yazı yazmışsın oda yakın tarihte. Emin’im çok yakın bir tarihte yok ta olacaksındır.
    Bu yazdığın eklediğin şeyler hiç alakalı güncel realist değil.
    Bir daha meşgul etme beni

Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    eskidereli senin dönde eski yazdıklarıma bak yazdığını okuyan birisi hakkaten inanacak. İnsan biraz sıkılır bunu yazarken. Hepi topu 40 tane yazı yazmışsın oda yakın tarihte. Emin�im çok yakın bir tarihte yok ta olacaksındır.
    Bu yazdığın eklediğin şeyler hiç alakalı güncel realist değil.
    Bir daha meşgul etme beni
    sana cevap yazmayacaktım ama yok burayı senin gibi patroncuklara bırakmayacam, yazdıklarımı okuyan birisi halka açıklık oranına yanlış mı diyecek, ya da 22 sene önce patronun kaçtan ne aldığı kap haberinde bile yazılmışken siteler o zamanlar bangır bangır spk başvurusunu yazmışken bunları delilleri ile paylaşmam mı senin canını sıktı, sen kendi bahçende oyna insanlara delil sunamazken bana saldırıyorsun. Ben açık ve şeffaf paylaşım yaptım hepsi yukarıda inanan inanır ama sen de nemalanamayacaksın bunu bil!

5. şimdi eskidereli kardeşim herşey ortada ben 1500 tane yazmışım aç oku ne demişim ne çıkmış. Ha okuduğunu anlamıyorsun o başka.
    Sen ise 40 tane yazmışsın ortada birşey yok.
    Senin gibilerle çok yazıştım burada. Senin uslubundakilerle.. Aç gör oku ...
    Birde bana patron diyor... Bak hele hele.. çarkınıza çomak soktum alayınızın.
    orta vadede beklentimizi dirençleride yazmışız.

Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    şimdi eskidereli kardeşim herşey ortada ben 1500 tane yazmışım aç oku ne demişim ne çıkmış. Ha okuduğunu anlamıyorsun o başka.
    Sen ise 40 tane yazmışsın ortada birşey yok.
    Senin gibilerle çok yazıştım burada. Senin uslubundakilerle.. Aç gör oku ...
    Birde bana patron diyor... Bak hele hele.. çarkınıza çomak soktum alayınızın.
    orta vadede beklentimizi dirençleride yazmışız.
    Çok yazmak marifet diyorsun. Sen al sat yapıyorsun direnç destek ile devam ediyorsun. Allah aşkına 58-60 geçerse 148 demişsin, yazdığının arkasında dursana, karalama yaparak hisse alacan sonra satacan taktik bu ben de senin gibileri çok gördüm. Sonra 60 geçince bak ben yazmıştım diyeceksin. Peki sen bunu yazdığında millet almamışmıdır sen de zarar uğrattın mı diyim. Ya bi git

7. Şirket ana ortağı mecburen mal toplamak zorunda....Sürekli yazmanın anlamı yok artık...MRSHL yukarıya doğru yürümeli..
    Nereden satacağınıza siz karar verirsiniz...Teknik olarak ta trend üstünde devam ediyor...Bir birinizi kırmayın yav...Rahat olun...Bilgi alışverişi güzel şey...

Alıntı Originally Posted by fox22 Yazıyı Oku
    Şirket ana ortağı mecburen mal toplamak zorunda....Sürekli yazmanın anlamı yok artık...MRSHL yukarıya doğru yürümeli..
    Nereden satacağınıza siz karar verirsiniz...Teknik olarak ta trend üstünde devam ediyor...Bir birinizi kırmayın yav...Rahat olun...Bilgi alışverişi güzel şey...
    Sağolasın bilgilendirdiğin için, haklısın. Teknik olarak bir yorum alırsak grafiği ile birlikte atabilecek varsa sevinirim.

Sayfa 574/813 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •