Sayfa 22/38 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon
Arama sonucu : 300 madde; 169 - 176 arası.

Konu: SGK emekli maas vb sohbet....

1. bu yılki zam Temmuz'da mı Haziran'da mı ?
    Parayı hedefiniz yapmayın. 1$ Elli kuruş olacak
    duhul: eylül 2012

2.  Alıntı Originally Posted by ACIBİBER Yazıyı Oku
    bu yılki zam Temmuz'da mı Haziran'da mı ?
    Bu sene zam yok diye biliyorum. Yani tum sene gunluk asgari ucret ayni

http://www.sgkhocasi.com/2017-sgk-gu...tutarlari.html

2017 Yılı En düşük SGK Günlük Borçlanma Tutarları
    01 Ocak 2017 ile 30 Haziran 2017 arası en düşük SGK günlük borçlanma tutarı;18,96 T.L.
    01 Temmuz 2017 ile 31 Aralık 2017 arası en düşük SGK günlük borçlanma tutarı;.18,96 T.L.

3. muhtar maaşları 2200 tl olmuş 629 tl SGK pirimini devlet ödeyecekmiş olacak iş değil emekli maaşı 300$ muhtar ne iş yapar? ayda yılda 1-2 kavga olur onu ayırır yan gelir yatar ilk seçimde adaylığımı köye gidip koyacağım bu emekliler için yan gelir kaynağı olabilir para fena değil ben ilk seçimde adaylığımı koyacağım

4. Arkadaslar bende bu sgk hakkinda bilgi verebilirmisiniz..? 1972 dogumluyum 1982 yilinda aile birlesimi ile Norvece yerlestik..Turkiyede hic calismisligim ve sigortam yok..Ama bazilari yurt disi borclanma yaparak emekli olabiliniyor denildi? Bunun yas siniri varmidir? Kac yasinda emekli olabilirim.? Kac gun prim ødemem lazim? Norvecdeki calistigim yillar prim gununden cikarilirmi?

5. dışardan borçlanma diye Google a yazın yada SGK sitesine girin orda detay olacak

6. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

oncelikle bende bu degil
    bana bu sgk hakkinda bilgi verebilir misiniz olmalidir..

1972 dogumlusunuz ok, 82 de norvec e gittiniz, norvec te calismaya basladiginiz yildan itibaren, gunlerinizi turkiye de ispat edip odeyip, turkiye de emekli olabilir siniz, karsilikli ulkeler arasi anlasma var ise bi yerden digerine prim gunlerinizi tasimak mumkun sanirim, cifte emekli olunur mu bilmiyorum, sgk sitesinde biraz gezin okuyun..

Alıntı Originally Posted by almann Yazıyı Oku
    Arkadaslar bende bu sgk hakkinda bilgi verebilirmisiniz..? 1972 dogumluyum 1982 yilinda aile birlesimi ile Norvece yerlestik..Turkiyede hic calismisligim ve sigortam yok..Ama bazilari yurt disi borclanma yaparak emekli olabiliniyor denildi? Bunun yas siniri varmidir? Kac yasinda emekli olabilirim.? Kac gun prim ødemem lazim? Norvecdeki calistigim yillar prim gununden cikarilirmi?
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

8. emekli maaşını bankadan bankaya aktarana yada aynı bankada tutana 450 tl uygulaması nasıl işliyor? diyelim ben x bankasına emekli olunca gitsem x bankası bu 450 tl yi ne zaman yatırır, haziran 2017 de emekli olacağım bu parayı isteyene veriyorlar gibi, kaza eseri unutsan banka hatırlatmaz gibi,

Sayfa 22/38 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •