Sayfa 103/246 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 1967 madde; 817 - 824 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by inhibitor Yazıyı Oku
    sirketin ortagi oyak cimento a. s. oyak cimento a. s'nin de ana ortaklarindan biri de yabancidir. dolayisiyla oyak cimento fabrikalari a. s yabanci sirketin endirekt bagli ortakligi olur. sonucta kapta yazmamasi normaldir.sizin dediginiz gibi olsaydi, akbanka sahip olan sabancinin da ortaklarinin kim oldugu yazmasi gerekirdi akbank sayfasinda.
    Tesekkur ederim bunu incelememistim dikkate alacagim.Net bie tablo cizmem gerek alimlarin daha saglikli olmasi icin..bilen varsa onceden oransal bazda sudur diye paylasim yaparsa daha iyi olur tabi;)
    Ama haklisiniz oyak cimento ortakligi varsa bu birlesme sonrasi ortaklik bunyesinde bunlar da gorunur mu peki?
    Ytd

"Memleketim varsa Ben de varım."Vehbi KOÇ
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

2. Bir süre yatayda kalıcaz galiba.. Ytd..

3. Ne zaman oyak çimento olarak işlem görmeye başlayacak acaba

4. İyice tadını kaçırmaya başladı ama artık. Birleşmeden beri yaklaşık %10 düştü. Bugün bile neredeyse endeksin artısı kadar eksisi oldu. Nerede ve ne zaman durulur, teknik/temel değerlendirebilecek var mı?

Sayfa geneli sessiz, ben mi çok acele ediyorum yoksa...

5. Borsa olmuş 105.000 mrdın de 6.77 tavandan millete mal kitlediler hala Oyak iyi kurumdur yatırımcıyı üzmez gibi gibi laflar. Bir aslan zede olarak Oyak’tan uzak durun derim. Devlet şu oyak a bir el atsada rahatlasak.

6. Oyak ne yapsın, bugün birisi 3.5 milyon aldı, 3.5 milyon geri sattı. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by ynrsn Yazıyı Oku
    Borsa olmuş 105.000 mrdın de 6.77 tavandan millete mal kitlediler hala Oyak iyi kurumdur yatırımcıyı üzmez gibi gibi laflar. Bir aslan zede olarak Oyak’tan uzak durun derim. Devlet şu oyak a bir el atsada rahatlasak.
    Abi aslan ın sayfasında yazdılar adana ünye veya bolu ya geçin diye benim 37 maliyetim vardı adna ya geçtikten sonra aslan’ daki zararımı çıkardı. Keşke sizde denk gelseymişsiniz.. hatta twiter da da vardı bir sürü açıklama yapan hangisinin nekadar getirip nekadar götürdüğünün.

Benim beklentimde birleşme sonrası için çok yüksekti ama yinede inanıyorum daha iyi olacak, biraz zaman geçirelim bakalım yakında yöntayin eder . Grafikleri ne söyleyecek...
    Son düzenleme : Dante; 27-05-2020 saat: 18:34. Sebep: İmla

Hisse ler ekside bist %2 çıktı anlamak zor.

Sayfa 103/246 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •