Sayfa 114/246 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon
Arama sonucu : 1967 madde; 905 - 912 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. Hissemiz daha çok yeni ama teknik analiz yapılabiliyor mu? Destek-direnç noktalarımız nereleri?

2. Birleşme sonrası 5.40 civarından niyetlenmiştim, kısmet değilmiş. Ortaklarına bol kazançlar, güzel şirket.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Arkadaşlar
    1.bugun OYAK ile görüştüm neden yabancı ortak hissesi kapta görülmüyor dedi.bu borsaya açık olan OYAK çimento fabrikaları a.s.dir
    Yabancının payı OYAK çimento a.s.dedir dedi.
    2.peki o zaman kapta neden dolaylı olarak ortakliktaki pay oranı gözükmüyor dedim baktı haklısınız dedi bunu mkk.yapiyor dedi bende siz iletirseniz durumu onlarda düzeltir dedim ilgilenecekler ve kaptaki durum düzelir.
    3.yani borsadki şirket ile OYAK çimento a.s.farkli bilginiz olsun.
    4.ozkaynak durumunu sordum tüm birleşen çimento fabrikaları Özkaynak toplamı yeni olan OYAK çimento fabrikaları a.s yani borsadaki sirketln
    Ozkaynagi oluyor doğrusunda o zaten
    Bazı arkadaşlar Özkaynak düşük falan yazmıştı bunda bir sorun yok.
    5.sirkete ait gayrimenkuller eski değerleriyle aynen devam birleşmede yeni bir değerleme yok olursa blancoda görürüz zaten
    Sağlıkla kalin

kafanızda soru işareti varsa bu yayına yazın arkadaşlar. sonuçta ciddi bir ekonomi kanalı. ilgimi çeken gruba kağıdı da eklemişler sayfada. çaycuma'daki oyka fabrikası.

https://www.facebook.com/oyakcimento...type=3&theater

5.  Alıntı Originally Posted by romantictr Yazıyı Oku
    takibimde değil artık nereye gidecek nerelere düşecek buradan akşamları öğrenirim .. kazanın dibini bulacaklar az kaldı iyice sıyırsınlar hele ..
    tam 6 gün oldu yazıyı yazalı hisse hiç mi hareket etmez yahu hani bi atraksiyon yapsaymış bari :D

6. Bir müddet birleşme fiyatına yakın seyreder endeks geri gitmezse.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

7. Tüm ortaklara günaydın.

Endeks 14 gündür (+) kapatıyor, rekor kırmış. Tam 110 K üstündeyiz. Hiçbir şey sürekli çıkmaz Bakalım düzeltme gelirse hareketi nasıl olacak. Umarım öyle bir durumda da sağlam durur. YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    kafanızda soru işareti varsa bu yayına yazın arkadaşlar. sonuçta ciddi bir ekonomi kanalı. ilgimi çeken gruba kağıdı da eklemişler sayfada. çaycuma'daki oyka fabrikası.

https://www.facebook.com/oyakcimento...type=3&theater
    oooo piyasa yapma çalışmalarıda başlamış, önü açılacak gibi..

Bugün 16:30da tv de izleyelim bakalım oyak başkanını..

Sayfa 114/246 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •