Sayfa 116/246 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 921 - 928 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. Ne olacak bu oyakc nin hali.Spek kağıtları bu mendeburdan daha sağlam durdu.

2. Endekste bir düzeltme olması halinde hissenin destek noktaları nereler. Teknik olarak değerlendirme yapabilecek bir ortak var mı?

3. Bugün son 1 saate 2,4milyon lot alıp girip kapanışı 700bin lotla yapan yfas a tebrikler.
    Sebebsiz bir düşüşe neden oldu ama yarın bunu atlatır diye düşünüyorum, özellikle bugün yukardan satanlar yarın sabah alışta olacaklardır. Yurtdışı piyasada artıda, artı bekliyorum yarın bakalım ne olacak.

4. Orta ve uzun vade için alın zaten kısa vadede bu kağıtta işiniz ne
    Bugün al yarın sat işi yapamazsınız. Nerde görülmüş hemen para kazanayım 1 haftada 2 ye katlarım yok öyle...

5. İleriki yilllarda güzel temettuler verecektir.

6. Ak yatirim piyasada ki mali cekti simdi bir piyasa oyuncusu girse alip goturebilir. Ykb da oylece bakar artik

7. ekgyo ve diğer gyo lar hatta batıklar ygyo ıhlgm bile gitti..ufaktan çimentolara da giriyolar artık sıra onlarda akcansa cimsa gitti cuma son 10 dk konya afyon a girdiler kanal istanbul ve insaat sektörü haraketleniyor bence bu hafta sırada konya afyon ve oyakc var oyakc de ak yatırım dolasımda bostaki tüm lotları topladı 3.000.000 lot civarı zaten kagıdın yuzde 77.5 i oyakta bosta basıbos lot kalmadı pıyasada mal toplu kanal istanbul ve insaat sektörü beklentileri hat safhada oyakc patlarsa şimdi patlar patlamazsa dahada bi cacık olmaz kardesleri ereglı hektas gibi temettu kagıdı olarak kalır

8. Kıymetli dostlar. Gelecek için burdayım. Açıkçası fiyatla ilgilenmiyorum, şirkete güveniyorum. Syg...

Sayfa 116/246 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •