Sayfa 131/246 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Bilanço geldi ya

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Aciklanmis rapor goremedim vergi dairesine sunulmus.
    Gozden mi kaciriyorum? ;)

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

2.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Ben mi yanlış biliyorum acaba

3.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Bilanço geldi ya

Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku

Bilanço değil 2020 / 2.Dönem Geçici Vergi Beyanı geldi.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Bilanço değil 2020 / 2.Dönem Geçici Vergi Beyanı geldi.
    Ok. Tamamdır

5. Konsolide bilançolar için yarın son gün, bugün veya en geç yarın akşam açıklanır diye düşünüyorum.
    YTD

E5553 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Tesekkurler yana yakila bilanco ariyodum;)nasil olur da okumamisim diye de kizmistim kendime;)
    Hayirlisi

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.

7. Bilanço 2019/6 düzeltilmiş bilançoya paralel gelmiş. Hatta bazı yerlerde daha iyi. Ancak kar çok düşük. Vergi dairesine açıkladığı 23 milyon kar bile düşük diye düşünürken 1.3 milyon tamamen hayal kırıklığı. Hissenin fiyatının 1 aydır baskılanmasının sebebinin bu olduğu belliydi. Önemli olan bundan sonraki tepkiler.
    Hisse teknik olarak bugün al sinyali üretmişti. Ancak bu bilançoda sabah bir miktar düşüş bekliyorum. Sonraki tepki tamamen ilerideki beklentilerini satın alacak. Bilanço olarak mantıken beklediğim kalben istemediğim şekilde geldi. 1. Çeyrek ve yıl sonu bilançolarına göre hesapladığımda aşağı yukarı bu rakamları tahmin etmiştim. Ama hisse fiyatının yükselmesinden dolayı gerçekleşeceğini düşünmedim. Zoraki uzun vadeci mi olacağız yoksa kötüyü fiyatladı diye çıkışa mı başlayacak ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Ama gece gece fena can sıktı. Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by BattalBoy Trade Yazıyı Oku
    Bilanço 2019/6 düzeltilmiş bilançoya paralel gelmiş. Hatta bazı yerlerde daha iyi. Ancak kar çok düşük. Vergi dairesine açıkladığı 23 milyon kar bile düşük diye düşünürken 1.3 milyon tamamen hayal kırıklığı. Hissenin fiyatının 1 aydır baskılanmasının sebebinin bu olduğu belliydi. Önemli olan bundan sonraki tepkiler.
    Hisse teknik olarak bugün al sinyali üretmişti. Ancak bu bilançoda sabah bir miktar düşüş bekliyorum. Sonraki tepki tamamen ilerideki beklentilerini satın alacak. Bilanço olarak mantıken beklediğim kalben istemediğim şekilde geldi. 1. Çeyrek ve yıl sonu bilançolarına göre hesapladığımda aşağı yukarı bu rakamları tahmin etmiştim. Ama hisse fiyatının yükselmesinden dolayı gerçekleşeceğini düşünmedim. Zoraki uzun vadeci mi olacağız yoksa kötüyü fiyatladı diye çıkışa mı başlayacak ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Ama gece gece fena can sıktı. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Ben de simdi eve girdim bu mesajdan sonra bakmiyim bari bilancoya fln ...
    Rahat uyuyayim;)
    ...
    Cok mu kotu;(
    Ytd

Sayfa 131/246 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •