Sayfa 137/246 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

Taıwan olacak. Google soruver

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Taıwan olacak. Google soruver

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    oldu kurtuldu..
    kanser etti lakin beklemeye devam..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

3. Asla bir yatırım uzmanının tavsiyesi ile normalde hisse senedi almam.Oyakc bu konudaki tek hatam oldu.İşyatırımın tavsiyesi ile 2 ay kadar önce aldım.Ne lanet bir hisseymiş arkadaş.Buraya bağladığım para ile şimdiye sıfır araba çekmem lazımdı altıma bu piyasada.Gitmiyor arkadaş gıdım gitmiyor

4. 3 yıldır yazmadım ama illallah dedirtti.taa aslan çimento dan beri 3 yıldır hissedeyim. Spk ya başvurup adının afyon b olarak değiştirmek için.. Bu kadar büyük sandığımız şirket afyonun anca kuyruğu bile olamazmış meğersem. Yazıklar olsun......

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    yinede adam olacak çocuk 8.09 ve üzeri.. [/url]
    zaman geçti çocuk büyüdü 8.19 oldu.. palanında kıvıracak yerı kalmadı.. hadi yüksel artık diyorum.. bana sırıtıp ''sen malsızsın çulsuzsun diyor..'' 7.88 yazdım vermedın dıyorum. omuz silkeliyor.. işimiz var bunla.. salı çarşamba uğrarım..nasıl olsa bizim mahalleye gelecek..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

pala artık malsız ve çulsuz değilim.. ne yapacaksan yapta görelim 8.19 direnci üzerine oturmakla olmuyor.. samba lazım samba..
    8.37 -42 - 53 dizmışsın ve bır numara çekeceğin her halinden belli oluyor.. çimsanın palası ile kavga ettik bir güzel dövdüm.. şimdi hiç sesi çıkmıyor.. her gün yatay.. biliyorum sen çok hızlısın.. sopa atamazsak, sopa yeriz..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Koş Anadol koooşşş... 8.67 önemli

8. Hey yavrumm be ayrıl da gelll
    At kafayı 9 a bekletme

Sayfa 137/246 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •