Sayfa 16/246 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 121 - 128 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. Üzücü Kuzey Irak depremi satışları (son çeyrekte) olumlu etkileyecektir. İnşallah can kaybı çok olmaz ancak binalar hayli hasar görmüş
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

2. Tam bir uyuz eşşeksin mrdin. 20 dakika 30 dakika işlem yapmadan duran 3-5 eşşekten biri.

3. oyak grubu çimentolar inanılmaz fiatlarda geziniyor.buralardan satanlar acaba kaçtan geri almayı düşünüyorlar...
    sanki borçlu temmettü vermeyen dandik hisseler..bunlardan daha çok yatırımcısını düşünen kaç şirket var ki böyle yandım Allah veriyorlar.15 gün sonra tekrar kar payı dağıtıyorlar,piyasa değerleri bi daha ucuzlayacak...
    daha önce 100 bin endekste şu anki dipleri görmemişti,endeksten hızlı düştüler..
    yazık günah...

4. Bugün 3 lider, Suriye de savaş bitti anlamında açıklamalar yapınca ; Adana ve Mrdin hareketlendi!

E5803 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. (Anadolu ajansı) Putin: Türkiye, İran ve Rusya arasındaki zirvede, Suriye’nin sosyal ve ekonomik açıdan yeniden inşasını istişare ettik.

E5803 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. mardin çim.hissesi tam 8 yıldır aynı yerde gıdım artmamış.
    onca borsa çıkışına % 1 bile tepki vermemiş.
    30.4.2010 da hisse 4.39 kapatmış aradan geçen 8 yıl ve bugün 4.32..
    buna rağmen hala düşürmeye çalışıyor vicdansızlar...
    nasıl becermişler becereni tebrik etmek lazım...

7. millet diğer hisselerde paranın anasını ağlattı.
    şimdide gelip çaktırmadan temmettüsü bol 10 yıldır yerinden kımıldamamış adana,bolu,mardin ve ünye alıyor.
    akıllı geçinen spekte onca baskısına rağmen düşüremiyor ve hergün mal kaptırıyor.
    o kadar güçlü ki bu spek 10 yıldır bağladığı paranın maliyetini bile düşünmüyor.
    ama aynı şey comdoda oldu.kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyorlardı comdoyla ,geleni çarpıyorlardı,küçük yatırımcı ilalah demişti,yıllardır sürünüyordu.
    adamın biri kafaya taktı spek'i,yabancısı adamı boğmak için habire 4-5 aralığında mal verdiler vede verdiklerinin arkasından gözyaşı döküp ah vah ettiler,hisse 3 ayda % 100 prim yaptı..
    adamlar düdüğü ben çalmak istiyorum isteği ve inadıyla dünyanın malını kaptırdı,aynı şey çimentolardada olacak,göreceksiniz.hemde kısa vadede.
    son gelen zamlarla çimentolarda son çeyrek diğer çeyreklerden daha iyi gelecek.ve bana göre 2018 çimentoların yılı olacak.2018 yine bol temmetü,ama 2019 belkide 2 katı...
    kurumsal olupta kazandığını dağıtan böyle firmalar bir elin parmaklarını geçmez..
    şu temmettüler bi hesaba geçsede biraz daha alsak...
    veren versin.

kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp kişisel görüştür,kendi aklınızı kullanın..

8. Sayın arkadaşlar AK YATIRIM'ın çimento hissesi topladığını görüyorum. Aynı dönemde değişik tahtalarda alım yapmış.
    Zamanı gelince eş zamanlı olarak bir hareket başlatmak için bir hazırlık olabilir mi acaba? Siz de inceleyin.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

Sayfa 16/246 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •