Special Days Image
Sayfa 208/246 İlkİlk ... 108158198206207208209210218 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

senelik takas.

2. akcansa cimsa oyakc karsılastırma ..akcansa 28tl, cimsa 38 tl oyak c 13 tl cıvarı.................gunumuze geldıgınde akcansa 92tl, cimsa 61tl,oyakc 20tl.....oyak bu karsılastırmaya göre 30-40 tl olması lazım.....
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,965
    Cefalı abim cefaks buraya takas attığına göre, durum izlenebilir hale gelmiş demektir.
    Eh sevgili palmet te grafik desteği yapıyorsa. Sessizce köşeden izlemek düşer.
    Merhaba ex aşkım OYAKC
    sevgiler saygılar abiler
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

4. oyakc riskli bir alım seviyesinde görünmüyor, üstelik fırsat barındırıyor olduğunu düsünmekteyim.hatta 2020-2021 yıllarında icinde fıyatları kesışmıs gıbı ..neden su ankı çimsanın fıyatında yenıden kesişmesınler..
    bendende sevgiler saygılar..YTD
    Son düzenleme : palmet; 03-12-2022 saat: 19:26.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

5.  Alıntı Originally Posted by darkblue08 Yazıyı Oku
    İzmit Hazır Beton Tesisi Şubesi tarafından yapılması planlanan Hazır Beton Tesisi Kapasite Artışı projesi ile ilgili ÇED süreci başladı.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının açıklaması şöyle:

KOCAELİ ili IZMIT, ilçesi Körfez Mahallesi, 5201 Ada, 2 Numaralı Parsel mevkiindeki OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş - İzmit Hazır Beton Tesisi Şubesi tarafından yapılması planlanan Hazır Beton Tesisi Kapasite Artışı projesi ile ilgili olarak KOCAELİ Valiliğimize sunulan P.T.D. Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 16. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır. İlgililere ve kamuoyuna duyurulur.
    Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının açıklaması şöyle:
    KOCAELİ ili IZMIT, ilcesi Körfez Mahallesi, 5201 Ada, 2 Numaralı Parsel mevkiindeki OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş - İzmit Hazır Beton Tesisi Şubesi tarafından yapılması planlanan Hazır Beton Tesisi Kapasite Artışı projesi ile ilgili olarak Bakanlığımıza sunulan PTD Dosyası incelenmiş ve değerlendirilmiştir ÇED Yönetmeliği'nin 17. maddesi gereğince Hazır Beton Tesisi Kapasite Artışı projesi'ne Valiliğimizce 'Çevresel Etki Değerlendirmesi Gerekli Değildir' kararı verilmiştir.

Duhul
    Mar 2019
    İkamet
    Samsun Atakum,Istanbul,Rize,Samsun Almanya
    Gönderi
    325
    Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanan ilanda konuya ilişkin şu bilgiler verildi:

ANKARA il BEYPAZARI, ilce DİBECİK MAHALLESİ (132 Ada, 29-30-31-33-34-35 Parsel) mevkiinde OYAK ÇİMENTO FABRİKALARI A.Ş. tarafından yapılması planlanan GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ (97,8 MWe / 115,5 MWp, 115.65 ha) VE ENERJİ İLETİM HATTI (154 kV, 1,8 km) projesi ile ilgili olarak Bakanlığımıza sunulan ÇED Başvuru Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 8. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve başvurunun ÇED Genel Formatına uygun hazırlandığı anlaşılmış olup, projeye ilişkin ÇED Süreci başlatılmıştır. Çevresel Etki Değerlendirmesi süreci tamamlanana kadar, süreç ile ilgili her türlü bilgiler ve projeye ilişkin görüş, soru ve öneriler ANKARA Valiliğine (Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü) veya Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığına gönderilebilir.İlgililere ve kamuoyuna duyurulur.

RMX3301 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Cefalı abim cefaks buraya takas attığına göre, durum izlenebilir hale gelmiş demektir.
    Eh sevgili palmet te grafik desteği yapıyorsa. Sessizce köşeden izlemek düşer.
    Merhaba ex aşkım OYAKC
    sevgiler saygılar abiler
    Takası ben istedim kardeş yanlış yönlendirme olmasın ayrıca @cefaks teşekkür ederim

8. Esad sorumlu davranırsa, [Türkiye'nin] güvenlik kaygılarını giderirse, siyasi sürecin ilerlemesine izin verirse, Suriye halkını korursa ve bölgesel barış ve güvenliği sağlarsa Erdoğan [Esad'la] görüşmeye bir şans vermeye hazır.

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 208/246 İlkİlk ... 108158198206207208209210218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •