Sayfa 218/246 İlkİlk ... 118168208216217218219220228 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. Adana da büyük bir kentsel dönüşüm planlaması yapılacak..Sağlam olmayan binaların yıkılarak yeniden inşa edilmesi düşünülüyor. Bu amaçla bina taraması yapılmaya başlanıldı..

2. Bende azda olsa var en az iki yıl inşaat konuşulacak bu ülkede elli kere kurdale kesmeye gidecekler 50 kere beton dökümüne gidecekler bana göre en mantıklısı oyak bilançoları bu süre zarfında çok iyi gelecektir zaten beton dökmeye başladıktan sonraki ilk bilançoda herkes neyin ne olduğunu anlar bazı sektörler için şimdilik çok erken beyaz eşya mobilya gibi onlar bu senenin son çeyreğinde hareketlenir her şeyin Bi sırası var şimdilik çimento
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. Ufak Bi ekleme yaptık yarına bakalım artık yarın da gelirse geri Bi alım daha yaparım sonra beklerim

4. Oyakc 45-50 bandında önümüzdeki hafta motorları soğutarak 20 ve 50 günlük ortalamaların yaklaşmasını bekleyebilir. Zaten bir alt kanala geçmesi de olumlu, yükseliş açısı normale dönmeliydi. Bundan sonra Thyo gibi bir grafik bekliyorum.

5. 1 milyon ev için 30 milyon ton çimento lazım

6. Piyasada çimento ihtiyacı kalmadı galiba. Neden düşüyoruz ki...

7.  Alıntı Originally Posted by mermers Yazıyı Oku
    Piyasada çimento ihtiyacı kalmadı galiba. Neden düşüyoruz ki...
    Deprem bölgesinde herkesin herşeyini kaybettiği bir durumda senin sürekli kazanma isteği nasıl bir fantezi acaba???

8. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1121378
    Bu gün satanlar bir iki gün daha satar mı

Sayfa 218/246 İlkİlk ... 118168208216217218219220228 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •