Sayfa 23/246 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 177 - 184 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. Yanıtlar için teşekkürler. . İkinci fırın için talep gerek, talep içinde sebep gerek.. Bugün bakan canlı yayında afrin in yeniden yapılanması ile alakali bilgiler veriyordu ama dinleyemedim, umarım bu günler için yapılmıştır 2. Fırın yatırımı...

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by İnatçı Bomberman Yazıyı Oku
    Yanıtlar için teşekkürler. . İkinci fırın için talep gerek, talep içinde sebep gerek.. Bugün bakan canlı yayında afrin in yeniden yapılanması ile alakali bilgiler veriyordu ama dinleyemedim, umarım bu günler için yapılmıştır 2. Fırın yatırımı...

Suriye'de sağlam bir yer kalmadı hepsi yıkılıp yeniden yapilak inşallah bir an evvel düzelir de Mardin'e çok iş düşer birde ırak var Mardin'in şöyle bir özelliği var hem Irak'la hemde Suriye ile sınır ytdr

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Mardin çok hareketli macera hissesi değil karını hersene dağıtan bu sene verirmi seneye verirmi diye yatırımcısını düşündürmez uzun vadeli temettü hissesi hersene emekli maaşına takviye yada kirada dairen yada dükkan kirası gibi hersene peşin kira alır gibi düşünmek lazım 2.firinda devreye girdiğinde karın artmasıyla fiyatıda hak ettiği yere gelir ytdr

4. Sabır acıdır meyvesi tatlıdır

5. Bugün bu şekilde yatay bir kapanış yaparsa günlükte net bir flama oluşturacak... Yarın hareketli geçebilir

6. Sirasiyla 65 ve 60 a gelmedikce buralarda yatay kalmasi mumkun zaten hacim dusuk bu yatayda devam etmesi icin makul bir neden ama yolumuz ki hic bir seyin garantisi olmamakla birlikte daha yukarlar oldugu kesin dun 64 alim girdim vermedi 65 alabildim ben bu performansindan memnunum 4.89 ve 5 ozellikle 89 onemli bir direnc gecersek 5 uzerinde seyirimize devam edebiliriz. Ytd.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Şunun şurasında ne kaldı nisana girdik Mayıs ve haziran kaldı temmuzun ikisinde kar payları cepte 10 bin lota 3750 TL
    50 bin lota 18750 TL
    100 bin lota 37500 TL tatil göründü ☺️ ytdr

8.  Alıntı Originally Posted by İnatçı Bomberman Yazıyı Oku
    Bugün bu şekilde yatay bir kapanış yaparsa günlükte net bir flama oluşturacak... Yarın hareketli geçebilir

Bu kapanışla flama işi iptal

Sayfa 23/246 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •