Sayfa 35/246 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 273 - 280 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. Bir oyunlar dönüyor kanaatimce, satıp çıktım bu hareketler hiç normal değil. Ayrıca şirketi araştırdım biraz yükselmeye sebep hiç bir veri yok

2. Normal olmayan hareketler nerede ? Ortada hareket filan yok. Hep aynı. Stabil.
    KABİLİYETSİZ OLMAK BİR KUSUR DEĞİLDİR. AMA KARAKTERSİZ OLMAK ÇOK BÜYÜK BİR KUSURDUR. /..MEVLANA../

3.  Alıntı Originally Posted by paRs Yazıyı Oku
    Bu seneryo için bir süredir Mardin topluyorum. Ancak ABD nin şu durumda Suriye'den ayrılması barış değiş iç karışıklık yaratır. Ben ABD nin Suriye'den çıkıp meydanı Iran ve Rusya ya bırakacağına hiç ihtimal vermiyorum.
    ABD nin Suriye den çıkması demek oluşturulan Kürt bölgesinin (petrol kuyuları burada) sonu olur.

Benim senaryom Esad ile Türkiye'nin nin anlaşıp birlik sağlanması üzerine.
    türkiyenin seneryosu gayet açıktır. demakratik bir anayasa ile seçime giderek suriye halkının isteginin gerçekleşmesi. eger türkiye esed ile bir olursa o zaman, esed 1 milyona yakın katlettigi vatandaşının katili ile suça ortak olur

4.  Alıntı Originally Posted by news01 Yazıyı Oku
    Bir oyunlar dönüyor kanaatimce, satıp çıktım bu hareketler hiç normal değil. Ayrıca şirketi araştırdım biraz yükselmeye sebep hiç bir veri yok
    aferim iyi yapmışın,,yarın veya çok yakında inşallah başka yorum yapmazsınız.Satıp kurtuldunuz ya,, dönüp bakmayın bir daha.Sağlıkla kal..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    933
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    türkiyenin seneryosu gayet açıktır. demakratik bir anayasa ile seçime giderek suriye halkının isteginin gerçekleşmesi. eger türkiye esed ile bir olursa o zaman, esed 1 milyona yakın katlettigi vatandaşının katili ile suça ortak olur
    Umrumda değil gerçekten. Bana ne Suriyede ki demokrasiden. Siz hiç Müslüman arap ülkesi gördünüz mü demokrat laik yönetilen.
    Z a m a n ı S a t ı n A l a m a z s ı n !

6. 3 liranin altina gelmedigi surece sorun yok, hisse de trend degisikligi var, artik yukselen trende girdi , inisler cikislar olabilir ama orta ve uzun vade de yon hep yukari, 5 lira cok rahat gorulur, 7,50 normal, zorlarsa 10 lirayi da gorebilir, cunku bu uzun vadeli bir is, Suriye surekli bu sekilde kalmaz gun gelir savas biter, insaatlar baslar, o zamana kadar da fiyatlama zaten yapilmis olur.

7. 3 lira stoplu olmak uzere pozisyonu korumakta fayda var, pazartesi 3,70-3,80 bandini gorebilir. Beklentiler onceden satin alinir, Suriyenin insasi basladiginda simdi alanlar , o zaman gelenlere satmak icin aliyorlar..

8.  Alıntı Originally Posted by salimyuna Yazıyı Oku
    aferim iyi yapmışın,,yarın veya çok yakında inşallah başka yorum yapmazsınız.Satıp kurtuldunuz ya,, dönüp bakmayın bir daha.Sağlıkla kal..

Sattığım kağıda dönüp bakmam zaten. Ben iyi niyetle aldığım bilgiyi paylaştım sadece. Nasıl yormlarsan yorumla san kalmış gerisi

Sayfa 35/246 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •