Sayfa 45/246 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 1965 madde; 353 - 360 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. bugun burada bırakmazlar bir tavan gösteririler bence

2. sirkeleme ve baskı oluşturuyorlar

3. Kim alıyor kim satıyor takas alsam

MRDİN de bugün ortalama 5.808 tl ile toplam 820.491 lot açığa satış gerçekleşmiştir..

5. Bu hissede kimse yok mu. Terk edilmiş gibi.

6. Az kaldı..!

03-04 Aralık-2019 Nato zirvesinde İngiltere-Almanya-Fransa ve Türkiye bir araya gelecek...

C.B.Tayyip Erdogan gübenli bölge planlarını ve bu bolgeye yerleştirilecek Suriyeli aileler için yapılması planlanan imar çalışmalarını ve planlarını anlatacak...

Ben dişimi sıkıyorum..kaybeden olmayacağım inşallah...bugünkü çimento hareketlerine bakarsak haftaya sıranın kime geleceği aşikar...

Kendi namına notlardır.eleceğiYatırım tavsiyesi icermez.

Bıdık;3917901]Bu hissede kimse yok mu. Terk edilmiş gibi.[/QUOTE]

7.  Alıntı Originally Posted by Master27 Yazıyı Oku
    03-04 Aralık-2019 Nato zirvesinde İngiltere-Almanya-Fransa ve Türkiye bir araya gelecek...

C.B.Tayyip Erdogan gübenli bölge planlarını ve bu bolgeye yerleştirilecek Suriyeli aileler için yapılması planlanan imar çalışmalarını ve planlarını anlatacak...

Ben dişimi sıkıyorum..kaybeden olmayacağım inşallah...bugünkü çimento hareketlerine bakarsak haftaya sıranın kime geleceği aşikar...

Kendi namına notlardır.eleceğiYatırım tavsiyesi icermez.

Bıdık;3917901]Bu hissede kimse yok mu. Terk edilmiş gibi.
    [/QUOTE]

Teknik olarak düzeltmesini yaptı. Güç toplayıp buralardan yukarı dönmesi lazim. Ytd.

8. o kadar alanen belliki kerizlerin siyasetten anlamayanların malını kadame kademe alıyor uyanık y...şak 40 bin teleden satarım ben sana o... co..gu sen benim y....alırsın ancak 200 milyon lot topla 3 haftadır 10 milyon lotta hepsini ver cakal yav...k hissenin gelecegi belli allahım zeval vermesin hükümetimiz var oldugu sürece suriyede o konutlar yapılacak bende rabbimin izniyle her sene yüde ücyüz yüzde 500 temettüleri alacagım bazı o cocuklarıda si....alacak satmayın hisselerinizi bu yav lara ytd.

Sayfa 45/246 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •