Sayfa 55/246 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 1967 madde; 433 - 440 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. neyse valla bu oyak grubu beni borsadan soğuttu. hepsinin Allah belasını versin. benim durumumda olanlara Allah sabır versin. bekleyelim bari zararımızı çıkaralım. ona da izin verirler mi bilemiyorum. inşallah daha da zarar etmeyiz.ytd

2. Bela okuma terbiyesiz herif senden başka yazan yok burda çık git hatta hisseden çık git başka hisseyi bitir.Bu negatif enerjinle fazla yaşamazsın da zaten

3.  Alıntı Originally Posted by Kofana1905 Yazıyı Oku
    Bela okuma terbiyesiz herif senden başka yazan yok burda çık git hatta hisseden çık git başka hisseyi bitir.Bu negatif enerjinle fazla yaşamazsın da zaten
    Bu parakolik aslında nickini değiştirmesi gerekiyor.Manyağın önde gideni,parkta annesini kaybetmiş küçük çocuklar gibi sürekli ağlıyor.

4. Benim ne demek istediğimi bugünkü takas dokümüne bakarak anlarsınız . Bugün hisseyi engelleyen oyak yatırım oldu.bir daha söylüyorum bu soyguncular daha kendi şirketine bile güvenmiyor. Bir hikaye uydurup mal boşaltiyorlar. Olan bize oluyor. Ytd

5. Adamlar satış fırsatı vermiyor ki satıp gidelim. Bunları yazma amacım ben yandım başkaları yanmasın. Size bol kazançlar dilerim ytd

6.  Alıntı Originally Posted by parakolik Yazıyı Oku
    Benim ne demek istediğimi bugünkü takas dokümüne bakarak anlarsınız . Bugün hisseyi engelleyen oyak yatırım oldu.bir daha söylüyorum bu soyguncular daha kendi şirketine bile güvenmiyor. Bir hikaye uydurup mal boşaltiyorlar. Olan bize oluyor. Ytd

Arkadaşım senin en büyük eksikliğin finansal okuma yazarlığın Oyak menkul üzerinden işlem yapan binlerce yatırımcı var Mardin Çimentoda her Oyak işlemi Oyak Çimento ya mı ait nasıl bir cehalet bu?Adamın biri almış iki gün sonra satmış car car car yazıyorsun hiçbir bilgin yok yeter artık komik duruma düşüyorsun eskiden kızıyordum şimdi üzülüyorum

7.  Alıntı Originally Posted by Kofana1905 Yazıyı Oku
    Arkadaşım senin en büyük eksikliğin finansal okuma yazarlığın Oyak menkul üzerinden işlem yapan binlerce yatırımcı var Mardin Çimentoda her Oyak işlemi Oyak Çimento ya mı ait nasıl bir cehalet bu?Adamın biri almış iki gün sonra satmış car car car yazıyorsun hiçbir bilgin yok yeter artık komik duruma düşüyorsun eskiden kızıyordum şimdi üzülüyorum
    maalesef acınacak duruma düştük oyak grubu yüzünden. şu an borsa +1 yukarıda mrdin -1 aşağıda. başka hisseler gidiyor mersine mrdin gidiyor tersine. vallaha borsadan soğudum ya.

8. bizim maliyet 6300 sizinki kaç. bu kadar olumlusunuz.

Sayfa 55/246 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •