Sayfa 57/246 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
Arama sonucu : 1965 madde; 449 - 456 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. Dediğim gibi zaten birçok fırsat kaçtı. 1 ,2 hafta daha bekleyecegim. Hareket olursun veya olmasın satışa geçiyorum. Size iyi sabırlar...

2. satıp çıksan bak o 2 haftalık süreçte de bir çok fırsat kaçırırsın bak sonra gelip buraya ağlamayasın...

3. mardin cimento sayfasını gereksiz yorumlarla meşgul etmeyin aldıysan aldın sattıysan sattın bize ne sayfayı dogru bilgilerle meşkul edin şirketi arayın oyakı arayın haber alın yazın sizin gereksiz yorumlarınızı okumak zorunda degiliz sayfaya giriyorum yazan var diye acaba gencler şirketten bir haber varda mı yazdılar diye sayfaya giriyorum bakıyorum atışmalar kardeşim şirketi aratır işine geliyorsa al gelmiyorsa bak bu gün borsa gündemde bir yazı var bir haftada 100 de 100 ün üstünde onlarca hisse var bu hafta onlardan birinide siz alın hafta sonu sizde kazanın yğzde yüz okey başımı agrıtmayın ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
    selamlar arkadaşlar birleşme sonunda mardin fiyatı kaç olacak tahmin yürüten var mı belki kötü birşey ama bu deprem olayından o bölgeye yakın olduğumuz için satışlar artar diye düşünüyorum ilk etapta negatif sonra pozitif etikilenmemiz şaşırtmaz beni
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

5. mardin cimento aylardan beri yerinde endeks 90 binkenden beri yerinde diyeceksinizki 3 biden 5 bine geldi gülerim binliralık hisseler 20 bine geldi derim mardin zaten o fiatların kat ve kat üstlerinden buralara geldi derim geelelim asıl söylemek istedigime mardinin birleşme fiaatı 544 tl ad*****n 7 tl aslanın36 tl kusratsız yazdım yani elinde 1000 lot adanası olan 1.25 adanası olacak yani 3 adanası olan aşagı yukarı 4 mardin sahibi olacak yani bazı uyanıklar diger 4 şirketteki uyanıklar hisselerimizi yükseltelim mardini baskılayalım veya düşürelim aslanı 50 ye getirelim mardini 5.5 tl de bırakalım bir aslana 10 mardin alalım bunu ancak geri zekalılar düşünür sadece aslanı örnek verdim ad*****n bütün hisseleri nolu ünya buradaki hissedarlar uyanıkta mardindekiler kerizmi o zaman mardinde 3.4 gün yanlız başına tavan ceker diger şirketlerede baskı kurarlar bir aslana 4 bir adanaya bir iki boluya 1 verir o zaman görürsünüz bunu şirket sahibi görmüyormu sanıyarsunuz birleşme belli oldumu ak koyun kara koyun görülecek kimse kendini kurnaz sanmasın herkes acıklanan fiat aralıgı neyse o kadar farktan hissesini alır ha bu 544 den degilde 844 olur adanada 9.66 olur ama aradaki fark korunur yani ilk acıklandıgında 1 aslana kac mardin düşüyorsa o kadar gene alır bu benim kendi görüşümdür kimseye fazla mal kaptırmazlar onun icin mardin cimentonuzu satmayın kollayın ytd.

8. hala kumar hisseleriyle oynuyorlar cezalarını buluyorlar ama genede devam diyorlar sabah taban öglen tavan spk bile bunlarla ugraşmaktan vazgecmiş durumda artık mardinin 6 tl üstü kapanış yapması lazım ama kumarcılarımız cok oldugundan katrilyonluk hissemize sahip cıkamıyorlar kapanışa dogru her zaman ki gibi ortalamanın altında kapatırlar ytd.

Sayfa 57/246 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •