Sayfa 60/246 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon
Arama sonucu : 1965 madde; 473 - 480 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. Mardin Çimento 4Ç bilanço beklentileri...

TÇMB' nin yıllık çimento istatistik degerlendirme raporundan alıntıdır...

İç satışlar aylık bazda 18 ay, devre bazında 15 aydır küçülmektedir. Yılın kalan bölümünde, baz etkisi sektörümüz lehine gelişeceğinden, küçülme oranlarının azalması beklenmektedir. Bölgesel bazda iç satışlarda en az küçülen bölgeler Güney Doğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgeleri olmuştur.

Özellikle bu rapor G.D.Anadolu bölgesinde faaliyet gösteren Mardin Çimento'nun 4Ç olumlu bilanço beklentilerine işaret etmektedir...birleşme onayı ve oranlar netlik kazanana kadar Oyak grubu çimento hisseleri bilanço ve temettü verimliliklerine göre piyasada fiyatlandırılacağı kanaatindeyim...YTD

2. Mardin.çimento.ayrılma.hakkı.5.44.TL

fiyat.ise.5,36,

buradan.alındıgında.+80.tl.karlı.olunmuyormu?

3.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Mardin.çimento.ayrılma.hakkı.5.44.TL

fiyat.ise.5,36,

buradan.alındıgında.+80.tl.karlı.olunmuyormu?
    Mardin satıp şuan,
    Adana,adbgr ve boluc almakdan şuan mardin tutup birleşemeye mardinle girmekden çok daha karlı,

Elinde mardin tutan ky nin mardin tutuması değişim kranlarına göre zarar ettirir,

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. iyi geceler birleşme hakkında yazmıyacagım daha önce kısaca fikrımi yazmıştım haberleri dinlerken sayın başkanımız piriketten gecici prefabrik evlere başlandıgını söyledi herhalde bu prafabrikler camurdan yapılmıyor benim kanaatim tırlar dolusu cimentoların coktan beri yollarda en azından 3 aylıktan mardinden kar patlaması bekliyorum şahsi görüşümdür hakkımızda hayırlı olsun ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by romantictr Yazıyı Oku
    ğüzel ğüzel hala kimse yok
    hala mı yok kimse :D

6. İSTANBUL (AA) - Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Mardin Çimento Sanayii ve Ticaret'in 1 milyar 57 milyon 684 bin 782,97 lira tutarındaki bedelli sermaye artırımı başvurusunu onayladı.

Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    İSTANBUL (AA) - Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Mardin Çimento Sanayii ve Ticaret'in 1 milyar 57 milyon 684 bin 782,97 lira tutarındaki bedelli sermaye artırımı başvurusunu onayladı.
    Kardeş onaylanan bedelli sermaye değil
    Birleşmeye alakalı sermaye duzeltmesidir

8. Sn.toibek,

Bu iletinizde demek istediniz acaba?

Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Mardin satıp şuan,
    Adana,adbgr ve boluc almakdan şuan mardin tutup birleşemeye mardinle girmekden çok daha karlı
    ,

Elinde mardin tutan ky nin mardin tutuması değişim kranlarına göre zarar ettirir,

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 60/246 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •